Головна » Архів матеріалів

Ректорат, викладачі, співробітники, студенти Маріупольського державного університету висловлюють щирі та глибокі співчуття рідним та близьким завідувача кафедри грецької філології МДУ, доктора філологічних наук, професора Бушакова Валерія Анатолійовича у зв’язку з його передчасною смертю.
Пішла з життя людина високих моральних принципів, мудрості, доброти та щирості.
Просмотров: 686 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.03.2013


28 лютого 2013г. на факультеті іноземних мов відбувся День філолога. Організаторами заходу виступили адміністрація університету та викладачі кафедри німецької філології.

Метою даного заходу стало знайомство старшокласників із особливостями навчання на спеціальності «Мова та література (німецька)».

На презентації були присутні понад 85 учнів шкіл м. Маріуполя, що цікавляться іноземними мовами, і викладачі німецької мови шкіл міста.

Захід відкрила завідувач кафедри німецької філології, к.ф.н., доцент Галина Морєва. Вона надала докладну інформацію про педагогічний склад кафедри та навчальну діяльність студентів, що вивчають німецьку мову.
... Читати далі »
Просмотров: 640 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.03.2013дивитись відео

Вже другий рік поспіль в Маріупольському державному університеті проводиться огляд-конкурс на кращу студентську раду факультету. 28 лютого в актовій залі відбувся його заключний етап - конкурсна програма «Сім кроків до успіху», в якій взяли участь команди п'яти факультетів та команда студентського активу гуртожитку університету.

Організаторами огляду-конкурсу виступили студентська рада, профспілковий комітет та молодіжний центр МДУ.

Мета огляду-конкурсу: активізація і стимулювання діяльності органів студентського самоврядування на факуль ... Читати далі »
Просмотров: 658 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.02.2013


У березні на факультеті іноземних мов розпочинає свою роботу Speaking Club.

Перша зустріч відбудеться 2 березня 2013 року об 11.00 в ауд. 103 факультету іноземних мов МДУ (пр. Леніна, 89а).

Тема зустрічі: World Wide Wow!

З нетерпінням чекаємо всіх бажаючих приємно провести час за чашкою англійського чаю, поспілкуватися з цікавими л ... Читати далі »
Просмотров: 594 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.02.2013


Шановні читачі!

Читальний зал №3 факультету іноземних мов (каб.119) пропонує до вашої уваги нові книжкові виставки.

Виставка з нагоди 115 років від Дня народження Бертольда Брехта «Зробити світ навколо живим…» експонується до 9 березня 2013р., а з 11 до 20 березня читачі мають змогу ознайомитися з виставкою до 185-річчя від дня народження Генріка Ібсена «Люди чи ляльки… в реальному світі?».

До Міжнародного дня поезії працює виставка-стенд "Поетична палітра сучасного світу" (15.03.2013 – 31.03.2013).

Чекаємо на Вас!
Просмотров: 475 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.02.2013


26 лютого в Маріупольському державному університеті в рамках проекту «Шкільна бізнес-освіта в Донецькій області» пройшов круглий стіл «Презентація мережі навчальних фірм».

Організаторами виступили управління освіти Маріупольської міської ради, Маріупольський науково-методичний центр, кафедра міжнародної економіки МДУ, приватна школа «Привилегия». У засіданні взяли участь старшокласники та вчителі загальноосвітніх шкіл № № 20, 47, 48, 57 і приватної школи «Привилегия», студенти ОКР «Магістр» спеціальності «Міжнародна економіка» МДУ, викладачі вузу.

Мета заходу - популяризація економічних знань серед школярів, розвиток практичних навичок, необхідних для роботи в сфері ... Читати далі »
Просмотров: 556 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.02.2013


Протягом 25 лютого - 26 квітня 2013 р. відкрито тестовий доступ до нових баз даних EBSCO:

  • «DB NEW Applied Science & Tech Source»
  • «Education Source»,
  • «Humanities Source» 
  • «Legal Source».

Також на ций період відкрито тестовий доступ до пакету, що складають 11 БД EBSCO eIFL Package.

Крім того, з 25 лютого по 29 березня 2013 р. діє тестовий доступ до електронних книг на платформі EBSCO.

Докладніше ... Читати далі »
Просмотров: 433 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.02.2013


Міністерство освіти і науки Республіки Естонія оголошує відбір кандидатів на отримання державних навчальних стипендій для українців.

Стипендії розраховані на бажаючих навчатися протягом 2013-2014 навчального року (10 місяців) у магістратурі або аспірантурі університетів Естонії.

Стипендія покриває усі витрати на навчання та проживання у Естонії та становить 288 євро щомісячно для магістрантів, та 385 євро щомісячно для аспірантів.

Дорожні витрати - за кошт стипендіатів.

З умовами участі у відборі, детальними вимогами до кандидатів, а також переліком документів, необхідних для подання, можна ознайомитися за посиланням:

http://www.studyinestonia.ee/study/scholarships/bilateral-agreements/ukraine ... Читати далі »
Просмотров: 597 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.02.2013дивитись відео

22 лютого 2013 року відбулося підписання договору про співпрацю Маріупольського державного університету та ТОВ «Гранд Терра Інвест», в якому взяли участь ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор політичних наук, професор, Почесний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов і директор ТОВ «Гранд Терра Інвест», член виконкому Маріупольської міської ради, голова Ради громадських орган ... Читати далі »
Просмотров: 903 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.02.2013


20 лютого 2013 року Маріупольський державний університет відвідав з діловим візитом Давид Маміствалов, другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Давид Маміствалов ознайомився з діяльністю культурних центрів, які діють на базі МДУ, зустрівся з керівництвом університету та співробітниками Ізраїльського освітньо-культурного центру.

Під час зустрічі з ректором університету, професором Костянтином Балабановим Давид Маміствалов дав високу оцінку діяльності Ізраїльського освітньо-культурного центру Маріупольського державного університету та виявив готовність надавати всіляку підтримку реалізації наукових, освітніх та культурних проектів Центру ... Читати далі »
Просмотров: 562 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.02.2013


21 лютого 2013 на факультеті іноземних мов за ініціативи керівництва факультету та за активної участі кафедри німецької філології спільно зі студентами спеціальності «Мова та література (німецька)» і товариством етнічних німців Приазов'я «Wiedergeburt» («Возрождение») пройшов День рідної мови (німецької) .

Мета проведення заходу - популяризація в регіоні німецької мови як однієї з офіційних мов Євросоюзу і як мови, що має широке поширення в світі.

Програма святкового дня за традицією була різноманітною: проводилися вікторини, присвячені різним темам - від цікавої граматики до цікавих фактів історії і країнознавства німецькомовних країн; в ком ... Читати далі »
Просмотров: 591 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.02.2013


19 лютого 2013 року на базі НВК «Маріупольський технічний ліцей» відбувся майстер-клас з англійської мови для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Майстер-клас, на якому були присутні 20 учнів НВК «Маріупольський технічний ліцей», провели старший викладач кафедри англійської філології Олена Плотнікова та асистент кафедри Інна Сербез. Заняття було присвячене темі «Утворення форм дієслів умовного способу».

Учасникам майстер-класу в інтерактивній формі було викладено теоретичний матеріал та запропоновано різноманітні завдання для практичного відпрацювання нових знань. Наприкінці заняття ліцеїсти співали популярні пісні та виконували тестові завдання н ... Читати далі »
Просмотров: 617 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.02.2013

« 1 2 ... 169 170 171 172 173 ... 194 195 »