Головна » Архів матеріалів

12 грудня Туркменістан відзначає друге за значимістю державне свято в своїй незалежній історії – День Нейтралітету. 12 грудня 1995 50-а сесія Генеральної Асамблеї ООН прийняла резолюцію, в якій підтримала ідею Туркменістану стати державою зі статусом постійного нейтралітету.

На факультеті іноземних мов МДУ студентами з Туркменістану за допомоги студентської ради було організовано святкування цієї події, яка викликала велику зацікавленість серед студентів та викладачів, адже такий захід відбувається на факультеті вперше. Свято розпочалось із виконання гімну Туркменістану, потім студенти-іноземці презентували ... Читати далі »
Просмотров: 408 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.12.2013


10 грудня 2013 на базі Маріупольського міського ліцею було проведено круглий стіл, присвячений актуальним проблемам реалізації права на освіту молоді.

Організаторами виступили кафедри господарського, цивільного та трудового права МДУ спільно з Маріупольським міським ліцеєм. У роботі також взяли участь представники Маріупольської міської ради та загальноосвітніх установ нашого міста.

На засіданні круглого столу з доповідями виступили студенти економіко-правового факультету МДУ, ... Читати далі »
Просмотров: 440 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.12.2013


21 грудня 2013 року
о 12.00

МДУ запрошує учнів 10-х - 11-х класів загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя та районів Донецької області,
їх батьків та всіх бажаючих взяти участь

у ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ... Читати далі »
Просмотров: 702 | Добавил: Прес-центр | Дата: 09.12.2013


7 грудня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з англійської мови.

Організаторами заходу виступили управління освіти Маріупольської міської ради, Міський науково-методичний центр, кафедри англійської філології та англійської мови та перекладу МДУ.

В олімпіаді взяли участь біля 70 учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій міста Маріуполя.
Просмотров: 462 | Добавил: Прес-центр | Дата: 09.12.2013


6 грудня 2013 року у Маріупольському державному університеті пройшла IХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Особливості інтеграції країн у світовий економічний і політико-правовий простір».

Організатором наукового форуму традиційно виступила кафедра міжнародної економіки МДУ за сприяння департаменту економіки Маріупольської міської ради та Відділення у м. Маріуполь Донецької торгово-промислової палати.

Мета конференції - об ... Читати далі »
Просмотров: 591 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.12.2013


5 грудня 2013 студенти спеціальності "Менеджмент" (спеціалізація " Туристична індустрія" ) Маріупольського державного університету провели практичне заняття у форматі відкритого семінару-екскурсії містом для студентів 1-2 курсів своїй спеціальності.  

Організатором виступила кафедра менеджменту МДУ. 

Екскурсія розпочалася о 9:30 на Театральній площі.

Маршрут, за ... Читати далі »
Просмотров: 501 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.12.2013


Ансамбль народного танцю «Промінь» Маріупольського державного університету взяв участь у І обласному відбірковому турі IV Всеукраїнського фестиваля-конкурса народної хореографії ім. П. Вірського, який проходив 1 грудня 2013 року в м. Донецьк у палаці культури ім. І. Франка.

Серед 65 колективів м. Донецька та Донецької області за результатами конкурсу ансамбль посів 1 місце у своїй номінації категорії D – «Аматорські хореографічні колективи віком від 16 років (палаців, будинків, центрів культури, клубів, навчальних установ всіх систем і відомств, крім ансамблів учбових заклад ... Читати далі »
Просмотров: 948 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.12.2013


3 грудня 2013 р. на факультеті іноземних мов відбулося урочисте закриття Маріупольської міської дебатної ліги.

Цей проект був реалізований завдяки зусиллям Дебатних клубів факультету іноземних мов МДУ та ЗОШ №29 за підтримки декана ФІМ Ірини Соколової.

Дебатна ліга є дуже популярною серед молоді міста, адже дебатна технологія дозволяє вирішити головне завдання системи освіти правової держави – підготувати інтелектуальний потенціал демократичного суспільства: ерудо ... Читати далі »
Просмотров: 538 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.12.2013


3 грудня 2013 в актовій залі Маріупольського державного університету пройшов традиційний щорічний концерт студентської ради МДУ «Ми майбутнє - і нам не байдуже», приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Організатором цього заходу була соціально-правова комісія студентської ради МДУ. Саме так студенти висловили своє ставлення до проблеми СНІДу в світі в цілому і в Україні зокрема. Ця акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. У цей день в різних куточках планети люди висловлюють свій протест щодо захворювання, яке стало загрозою для мільйонів життів ХХІ століття. ... Читати далі »
Просмотров: 488 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.12.2013


30 листопада на філологічному факультеті Маріупольського державного університету пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури.

Організаторами заходу щорічно виступають управління освіти Маріупольської міської ради, Міський науково-методичний центр та кафедра української філології МДУ.

Олімпіада з української мови та літератури побила всі рекорди за кількістю учасників. Цього року на філологічному факультеті МГУ зібралося більше 250 юних знавці ... Читати далі »
Просмотров: 522 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.12.2013


29 листопада 2013 року на факультеті грецької філології відбулося засідання міжвузівського круглого столу "Актуальні проблеми міжкультурної комунікації, перекладу та порівняльних студій". Основні напрями роботи круглого столу висвітлювали набутки контрастивної лінгвістики, лінгвістичної типології, загальної теорії перекладу. Актуальними були студії в сфері художнього перекладу, різновидів галузевої комунікації.

До кола обговорюваних питань увійшли й прикладні, такі як підготовка перекладачів на формування їхньої комунікативної компетенції. У засіданнях чотирьох секцій приймали участь 40 науковців та студентів ... Читати далі »
Просмотров: 456 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.12.2013


30 листопада на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбулося засідання круглого столу «Steps to success», присвячене проблемам адаптації молодого вчителя у школі. У заході взяли участь директори загальноосвітніх шкіл міста, студенти освітньо-квалдіфікаційних рівнів «Магістр» та «Спеціаліст» факультету іноземних мов та експерти у галузі педагогіки та психології: голова профкому МДУ Ірина Вітмаєр, доцент кафедри освітнього менеджменту та педагогіки, кандидат педагогічних наук Леніна Задорожна, начальник оздоровчого табору «Північний» Юлія Крючкова.

Організаторами круглого столу виступили кафедра освітнього менеджменту та педагогіки МДУ на чолі із завідувачем кафедри, деканом факультету іноземних м ... Читати далі »
Просмотров: 523 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.12.2013

« 1 2 ... 170 171 172 173 174 ... 216 217 »