Головна » Архів матеріалів

5 листопада 2013 о 16:00 у дискусійному клубі МДУ відбувся круглий стіл за участю відомого вченого, доктора економічних наук, професора, депутата парламенту та екс-прем'єр-міністра Вірменії Гранта Багратяна.

Темою круглого столу на цей раз стала «Європейська або євразійська інтеграція : виклики чи нові можливості для країн СНД». Учасниками круглого столу були студенти 4 курсу та ОКР «Магістр» спеціальностей «Міжнародні відносини» і «Міжнародна економіка».

Просмотров: 517 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.11.2013дивитись фото

5 листопада в актовому залі Маріупольського державного університету пройшов III етап XII Фестивалю студентської творчості «Дебют першокурсника» - «Творчий калейдоскоп». Організаторами заходу виступили профспілковий комітет, молодіжний центр і студентська рада МДУ.

У конкурсній програмі взяли участь 5 команд - по одній від кожного факультету. До підготовки свого виступу студенти підійшли з усією відповідальністю, адже на суд журі та гляд ... Читати далі »
Просмотров: 767 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.11.2013


4 листопада в Маріупольському державному університеті відбулася відкрита лекція відомого вченого, доктора економічних наук, професора, депутата парламенту та екс-прем'єр-міністра Вірменії Гранта Багратяна для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» і «Міжнародні відносини».

Тема лекції - «Глобальні виклики, мегаекономіка і Україна».

Візит пана Багратяна в Маріуполь відбувся на запрошення Маріупольського державного університету та Кавказько ... Читати далі »
Просмотров: 556 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.11.2013


2 листопада 2013 на базі Маріупольського державного університету пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з російської мови та літератури. 

Починаючи з 2000 року, переможців I етапу олімпіади традиційно бере філологічний факультет МГУ, який активно співпрацює з навчальними закладами міста. Організаторами від університету виступає кафедра російської філології та перекладу (завідувач кафедри - Олена Педченко ).

В олімпіаді взяли участь близько 150 маріупольських школярів (8-11 класи). Протягом тр ... Читати далі »
Просмотров: 507 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.11.2013


В рамках рекламної кампанії Гете-Інституту з вивчення німецької мови з 29 жовтня по 2 листопада 2013 у 25 регіональних методичних центрах України було проведено Всеукраїнський тиждень підвищення кваліфікації вчителів німецької мови, в рамках якого експерти з Німеччини та України представили нові методи, запропонували цікаві ідеї, прийоми і матеріали, які можуть бути з успіхом використані під час проведення уроків і сприятимуть мотивації учнів до вивчення німецької мови.  

До проведення семінару на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти була залучена старший викладач кафедр ... Читати далі »
Просмотров: 469 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.11.2013


З 23 по 26 жовтня 2013 року у м.Відні (Австрія) проходив семінар «Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: міжнародна кар’єра», організатором якого виступив Інститут Міжнародної академічної та наукової співпраці.

Маріупольський державний університет представили Анастасія Єрьоміна, асистент кафедри англійської філології та студентки ОКР «Магістр» спеціальності «Міжнародні відносини» Ярослава Зливко та Аліна Анохіна.

Метою семінар ... Читати далі »
Просмотров: 552 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.11.2013


1 листопада в Маріупольському державному університеті пройшла щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми формування інформаційної культури особистості». Її організатором за традицією виступила кафедра культурології та інформаційної діяльності МДУ, яка здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Конференція проводиться вже вп'яте (з 2009 року), але цього року вона набула нового статусу, адже привернула увагу наукової громадськості як України, так і зарубіжних країн. У ній взяли участь більше 120 вч ... Читати далі »
Просмотров: 569 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.11.2013


31 жовтня 2013 року завершився Тиждень італійської мови у світі у МДУ.

Цього року захід тривав 10 днів, а наприкінці всіх закоханих в італійську мову та культуру чекало справжнє італійське свято – змога поспілкуватися з носіями мови. МДУ відвідав професор Мессінського університету Даніеле Макріс, який провів лекції на тему: «Італія знань: між традиціями та інноваціями».

Професор Макріс – частий та завжди бажаний гість в університеті. Цього року він привіз до Мар ... Читати далі »
Просмотров: 554 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.11.2013


31 жовтня 2013 року науковою бібліотекою МДУ було проведено ІІІ міську науково-практичну бібліотечну конференцію "Використання новітніх технологій для створення бібліотечного інформаційного продукту".

У конференції прийняли участь 49 працівників 12 бібліотек міста різних систем та відомств. Конференцію відкрила проректор з наукової роботи, д.ек.н., професор Олена Булатова.

З доповідями виступали:
Просмотров: 614 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.11.2013


31 жовтня 2013 в Маріупольському державному університеті пройшла восьма церемонія вручення міжнародних сертифікатів з новогрецької мови.

Маріупольський державний університет - перший виш в Україні, на базі якого в 2006 році був акредитований Екзаменаційний центр Міністерства освіти і релігії Греції з правом проведення кваліфікаційних іспитів на отримання міжнародного сертифікату з новогрецької мови. Сертифікат засвідчує рівень володіння новогрецькою мовою, служить доказом мовної компетенції на ринку праці , є обов'язковою вимогою для деяких професій в Греції, а також дає право іноземцям вступати до грецьких ву ... Читати далі »
Просмотров: 468 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2013


29-31 жовтня 2013 року кафедрами факультету іноземних мов було проведено Дні філолога для старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя.

Викладачі кафедр розповіли учням 10-11 класів про університет, спеціальності факультету, студентське життя.

До програми Дня філолога також було включено міні-лекції з філологічних дисциплін (світової літератури, країнознавства, романо-германської філології) та заняття з практики іноземної мови. Факультет іноземних мов у ці дні відвідало біль ... Читати далі »
Просмотров: 425 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2013дивитись фото

31 жовтня у холі економіко-правового факультету МДУ відбулося святкування Дня всіх Святих (Хелловіна).

У приміщенні факультету студенти, викладачі та гості факультету сповна змогли відчути атмосферу свята. Корпус був прикрашений в кращих традиціях: гарбузи зі свічками, світильник Джек - головний герой свята, доброзичливі привиди на дзеркалах, кажани. 

< ... Читати далі »
Просмотров: 754 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2013

« 1 2 ... 174 175 176 177 178 ... 217 218 »