Головна » Архів матеріалів

У березні виповнюється 145 років від дня народження російського радянського письменника Максима ГОРЬКОГО.

В читальному залі №2 філологічного факультету з 10 березня відкрито виставку, присвячену творчості письменника.

Виставка працюватиме до кінця березня.
Просмотров: 443 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.03.2013


13 березня 2013 р. у рамках проведення Декади студентської науки на факультеті іноземних мов МДУ відбувся фонетичний конкурс англійської мови "Can you pronounce English well”.

У конкурсі взяли участь студенти-першокурсники спеціальностей «Мова та література (англійська)», «Мова та література (німецька)», «Переклад (англійська)».

Учасникам було запропоновано 4 види завдань: драматизація діалогу, імітація інтонаційних моделей, декламація вірша, повторення скоромовок. За результатами конкурсу 1 місце посів Касьянов Костянтин («Переклад (англійська)»), 2 місце – Александрова Анастасія («Мова та література (англійська)»), 3 місце – Тимофєєва Євгенія («Мова та література (німецька)»).

Глядачі та учасники фонетичног ... Читати далі »
Просмотров: 575 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.03.2013дивитись відео

12 березня в Маріупольському міському технологічному ліцеї пройшов майстер-клас з англійської мови для учнів 10-11 класів. Ініціаторами та організаторами майстер-класу виступили управління утворення Маріупольської міської ради та Маріупольський державний університет.

Заняття проводив старший викладач кафедри англійської мови та перекладу Маріупольського державного університету Сергій Романюк.

В рамках майстер-класу «Пісня на уроці англійської мови» школярам було запропоновано прослухати і переказати пісенну композицію, ... Читати далі »
Просмотров: 579 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.03.2013


Оголошено конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних ВНЗ та наукових установах за кордоном у 2013 році.

З метою підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників, проведення авторських досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду здійснення науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну, розширення наукових контактів із зарубіжними науковцями і відповідно до постанови Кабінету Мініст ... Читати далі »
Просмотров: 708 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.03.2013


Починаючи з 11 лютого 2013 року, триває звітна кампанія про підведення підсумків наукової та науково-технічної діяльності за 2012 рік вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

6 березня під головуванням директора департаменту наукової діяльності та ліцензування Олександра Якименка продовжила презентацію наукових здобутків друга група класичних університетів З-поміж них звітував і Маріупольський державний університет.

... Читати далі »
Просмотров: 563 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.03.2013


26 лютого – 1 березня в Софійському університеті Св. Климента Охридського (Болгарія) проходила Міжнародна наукова конференція «135 років потому: Болгарія-Росія-Євразія», присвячена 135-й річниці російсько-турецької війни 1877-1878 рр. і звільнення Болгарії з-під влади Османської імперії, а також широким питанням історичної пам'яті у Східній Європі та Євразії. Організаторами конференції виступили Інститут історичних досліджень Болгарської Академії наук, центр «Via Evrasia» історичного факультету Софійського університету, Форум «Болгарія-Росія».

У конференції взяв участь доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Маріупольського державного університету Сергій Пахоменко ... Читати далі »
Просмотров: 555 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.03.2013
Милые женщины!

От всей души поздравляю вас с самым светлым праздником – Днем 8 Марта!

Пусть весна наполняет ваши сердца теплом улыбок и солнечных лучей.

Пусть сбудутся все ваши мечты, пусть радуют своими успехами дети, а мужчины всегда дарят внимание и заботу, нежность и любовь.

С праздником!

Народный депутат Украины
С.А.Матвиенков
Просмотров: 468 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.03.2013


Милі, дорогі, шановні жінки!

У цей святковий день - 8 березня - хочу привітати всіх вас зі святом, що відзначається у всьому світі. Весна в цей день особливо прекрасна, природа особливо красива, сонце яскравіше і небо чистіше.

Сьогодні у мене є сердечні вітання і побажання сонячного, безмежного щастя для кожної з вас: у будь-яку справу ви приносите часточку тепла і затишку, при всій своїй зайнятості кожну хвилинку залишаєтеся, насамперед, справжніми жінками.

У це чудове свято бажаю вам плідної роботи, щасливих і радісних днів, люблячих чоловіків і дітей, ... Читати далі »
Просмотров: 540 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.03.2013дивитись відео

Святковою концертно-розважальною програмою з такою назвою завершилися урочисті збори трудового колективу Маріупольського державного університету, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

«Чого хочуть жінки?» - питання для МДУ актуальне, адже колектив університету на 80% складається з жінок. Ректор Маріупольського державного університету, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор політичних наук, професор, Почесний ко ... Читати далі »
Просмотров: 702 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.03.2013


У переддень свята 8 Березня курсанти Азовського морського інституту Одеської національної морської академії привітали викладачів та студенток факультету іноземних мов МДУ з Міжнародним жіночим днем.

Майбутні моряки підготували концерт англійською мовою: сценки з п’єс англійських письменників, жартівливі конкурси, ліричні пісні. В цей день панувала атмосфера весняного настрою та кохання.

Кафедра англійської філології МДУ вже давно плідно співпрацює з Азовським морським інститутом. Курсанти АМІ ОНМА беруть участь у засіданнях наукових секцій Декади студентської науки, Всеукраїнському конкурсі «Відкрий для себе Ізраїль», засіданнях круглих столів з різної тематики.

Просмотров: 571 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.03.2013


З 1 березня 2013 року протягом місяця в читальному залі №2 філологічного факультету буде працювати книжкова виставка «Найболючіший нерв українського народу», присвячена творчості Тараса Григоровича ШЕВЧЕНКА.

В березні 2013 року виповнюється 125 років з дня народження українського та російського педагога, письменника-публіциста, класика світової педагогіки ХХ століття А.С.Макаренка.

Познайомитися з його педагогічною спадщиною можна в читальному залі №2 (філологічний факультет) з 9.03 до 31.03 2013 року.

Ласкаво просимо!
Просмотров: 482 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.03.2013


2 березня 2013 р. на факультеті іноземних мов відбулась перша зустріч Speaking Club.

Темою бесіди було обрано: World Wide WOW.

Саме шокуюча статистика впливу Інтернету та соціальних мереж на людей стала причиною вибору цієї теми.

Студенти обговорювати переваги та недоліки використання всесвітньої мережі у повсякденному житті, її вплив на людину, а також способи її використання з метою навчання та підвищення рівня володіння англійською мовою.

Учасники мали змогу у невимушеній атмосфері висловити свою точку зору, з легкістю подолати комунікативний бар’єр, покращити навички спілкування англійською мовою.

Наступна зустріч клубу від ... Читати далі »
Просмотров: 536 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.03.2013

« 1 2 ... 186 187 188 189 190 ... 212 213 »