Головна » Архів матеріалів

14 жовтня 2013 студенти факультету грецької філології та студенти історичного факультету побували на святі Покрови Пресвятої Богородиці, який пройшов у Свято-Покровському храмі селища Бойового .

З 8 ранку до 11 години в храмі йшла святкова служба, яку провів Митрополит Владика Іларіон: студенти МДУ і присутні гості свята зустрічали його традиційним хлібом-сіллю і грецьким флуто .

На честь свята на відкритому майданчику був організований невеликий концерт, який урочисто відкривав а ... Читати далі »
Просмотров: 583 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.10.2013


10 жовтня у читальному залі економіко-правового факультету пройшов 2-й етап фестивалю студентської творчості «Дебют-2013» – «Брейн-ринг». 

У турнірі взяли участь по три збірні команди першокурсників від кожного з факультетів (у сумі - 15 команд-учасників). 

Захід відкрила декан по роботі зі студентами Світлана Василенко, звернувшись з вітальним словом до учасників і вболівальників.

Просмотров: 660 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.10.2013


Шановні колеги та студенти!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

Важко переоцінити вплив правознавців на політичні та соціально-економічні процеси в державі. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте розвитку України як демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство закона, утвердження та захист прав і свобод людини. ... Читати далі »
Просмотров: 518 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.10.2013


8 жовтня 2013 на економіко-правовому факультеті пройшло святкування Дня юриста. 
До професійного свята правознавців було приурочено відкриття I Правової естафети , організованої з метою формування правової культури суспільства та підвищення престижу професії юриста.

У Правовий естафеті взяли участь студенти 1-4 курсів спеціальності «Правознавство» МДУ , по одній команді від кожного курсу. Їм було запропоновано придумати оригінальну назву команди , а також девіз і візитку , яка б розкрила суть професії юриста . В ході змагань майбутні правознавці отримали можливість проде ... Читати далі »
Просмотров: 555 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.10.2013


4-5 жовтня 2013 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулась Міжнародна наукова конференція «Науковий парк та інноваційна інфраструктура університету як основа розвитку освіти та науки» за участю першого заступника міністра освіти і науки України Євгена Суліми.

На конференцію завітало 63 делегації українських ВНЗ на чолі з ректорами, керівники органів державної та місцевої влади, підприємств різних галузей економіки, представники бізнес-структур і партнери Лесиного вишу з-за кордону – Італії, Польщі, Німеччини, Великої Британії.
Просмотров: 612 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.10.2013


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Цей день – радісне та всенародне свято, свято кожного учителя, викладача, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини.

Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в м ... Читати далі »
Просмотров: 638 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.10.2013


Шановні колеги!

Від усього серця вітаємо всіх вас із професійним святом, Днем працівників освіти.

Прийміть щирі слова вдячності і подяки за ваш благороду працю, за ваше терпіння, мудрість і вірність обраній професії. Ви щедро ділитеся своїми знаннями, життєвим досвідом, відкриваючи двері в незвіданий світ науки, світ творчості, ремесла, допомагаєте набувати молодому поколінню справжніх людських ці ... Читати далі »
Просмотров: 669 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.10.2013


З 1 по 30 жовтня в читальному залі факультету іноземних мов представлена виставка з німецького лінгвокраїнознавства «Німеччина: країна, мову якої ми вивчаємо».

Виставка містить багатий лексичний матеріал з країнознавчої тематики і знайомить читачів з історією, суспільно-політичним ладом, економікою, культурою і пам’ятками країни, а також із звичаями та обрядами німецького народу.

Ласкаво просимо!
Просмотров: 641 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.10.2013


Відновила роботу ЮРИДИЧНА КЛІНІКА,

що діє на базі економіко-правового факультету МДУ,
здійснює підготовку фахівців за напрямом «Правознавство»,
і створена у якості бази для практичного навчання
та проведення практики студентів старших курсів.  

Просмотров: 971 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.10.2013


Студентський актив дякує всім, хто за ініціативи БП "З теплом в серці" знайшов час для того, щоб провідати ветеранів "Будинку ветеранів війни та праці № 2" з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і подарувати їм своє спілкування, щирість і увагу. Студенти, що проживають у гуртожитку МДУ, також не залишилися осторонь: на зібрані кошти для ветеранів були куплені подарунки та солодощі.


Просмотров: 509 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.10.2013


27-28 вересня 2013 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася ХХ конференція «Німецько-український діалог у мові, літературі та культурі». Конференція об’єднала знавців німецької мови з усіх куточків України та світу, вразивши масштабністю й водночас теплою атмосферою.

МДУ представляла асистент кафедри німецької філології Оксана Петренко, яка взяла участь у пленарному, секційному засіданнях, а також у засіданні круглого столу «Навчальні програми з германістики та перекладознавства у міжнародному контексті». Кафедра німецької філології МДУ є колективним членом Ас ... Читати далі »
Просмотров: 669 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.10.2013

« 1 2 ... 186 187 188 189 190 ... 226 227 »