Головна » Архів матеріалів

Наприкінці травня 2013 року в лекційному залі Музею грецького народного мистецтва (Афіни, Греція) відбулася презентація книги к.філол.н., старшого викладача кафедри грецької філології Маріупольського державного університету Юлії Кутної «Казки греків Приазов'я: походження, мови, наративні та стилістичні структури».

Видання має лінгво-культурологічний характер, і є стартовою сходинкою у співпраці Маріупольського державного університету з грецьким науково-культурним закладом - Грецькою фольклорною спілкою. Така співпраця стала можливою завдяки великим міжнародним зв'язкам Маріупольського державного університету, який, за словами директора благодійного Фонду «Анастасіос Г. Левендіс» Хараламбоса Бакірдзіса, є провідним вузом у викладан ... Читати далі »
Просмотров: 557 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.06.2013


5 червня 2013 в Театральному сквері відбувся Третій міський фестиваль преси.

За традицією організаторами фестивалю виступили Маріупольський міський союз журналістів і Маріупольська міська рада.

На фестивалі були присутні представники регіональних та міських ЗМІ, а жителі міста змогли не лише оформити підписку на друковані видання, особисто поспілкуватися з головними та відповідальними редакторами, але й отримати заряд позитивних емоцій від виступів вокальних і танцювальних колективів міста.

Учасників та гостей свята вітали міський голова Юрій Хотлубей, секретар Маріупольської міської ради Андрій Федай, член Секретаріату Донецької обласної спілки НСЖУ Віктор Вовенко, генеральний директор та головний редактор ПАТ «Га ... Читати далі »
Просмотров: 643 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.06.2013


5 червня на філологічному факультеті Маріупольського державного університету відбулося засідання круглого столу за участі доктора філологічних наук, професором, Президента Академії Української Преси Валерія Іванова.

Зустріч була присвячена темі «Проблеми запровадження курсу«Медіаосвіта» у середніх навчальних закладах».

На засіданні обговорювали проблеми медіакомпетентності, медіаграмотності і медіаосвіти. У ході своєї бесіди Валерій Феліксович поділився з аудиторією ідеями та розробками щодо введення предмета медіаграмотності у шкільних установах. Валерій Іванов висловив думку, що у століття інформаційних технологій проблема ідентифікації контент-матеріалів є досить актуальною. Крім цього він зазначив, що в Україні а ... Читати далі »
Просмотров: 570 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.06.2013


В останній день весни 2013 року були підведені підсумки Другого обласного фестивалю студентської преси «Студентська Донеччина-2013».

Фестиваль проводився з метою активізації роботи студентської преси, виявлення та заохочення талановитих молодих журналістів. Цього року у фестивалі взяли участь не тільки друковані студентські видання, а й інтернет-видання.

Переможці були визначені у п'яти номінаціях: «Краще студентське друковане видання», «Краще профспілкове студентське видання», «Краще інтернет-видання», «Кращий профспілковий студентський сайт», «Кращий сайт органу студентського самоврядування».

Нагородження відбулося на урочистому прийомі у голови Ради ректорів вузів Донецької області Олександра Мінаєва, за у ... Читати далі »
Просмотров: 715 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.06.2013дивитись відео

4 червня відбулося підписання договору про співпрацю між Маріупольським державним університетом та Таганрозьким державним педагогічним інститутом імені А. П. Чехова.

У церемонії підписання взяли участь ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор політичних наук, професор Костянтин Балабанов і президент Асоціації кіноосвіти і медіапедагогіки Російської Федерації, проректор з наукової роботи ТДПІ імені А. П. Чехова, доктор педагогічних наук, професор Олександр Федоров.

Договір передбачає ... Читати далі »
Просмотров: 763 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.06.2013дивитись відео

 

 

4 червня 2013 року в Маріупольському державному університеті відбулася презентація нових освітніх програм, підготовка за якими розпочнеться вже з 2013-2014 навчального року: бакалаврських програм «Міжнародний бізнес» і «Системний аналіз», магістерських програм «Управління фінансово-економічною безпекою» і «Практична психологія».

У своєму виступі ректор МДУ Костянтин Балабанов зазначив, що згідно з рішенням Державної акредитаційної комісії Ук ... Читати далі »
Просмотров: 687 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.06.2013


Студенти МДУ стали лауреатами III обласного фестивалю народної творчості колективів профспілкових організацій установ освіти і науки Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Номінація «Хореографічні ансамблі»:

- Ансамбль народного танцю «Промінь» (художній керівник - Володимир Лещенко)

Номінація «Вокальний спів»:

- Віктор Палажченко, студент ОКР «Бакалавр» спеціальності «Журналістика»
- Сергій Арутюнян, студент 3 курсу спеціальності «Мова та література» (італійська)

Грамотою від Президії Донецького обкому профспілки за високий рівень підготовки учасників фестивалю, різноплановість жанрів, художній рівень, виразність виступів, профес ... Читати далі »
Просмотров: 565 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.06.2013


1 червня 2013 року на факультеті грецької філології МДУ відбулось святкування Дня Італійської Республіки.

Кафедра італійської мови літератури та культури спільно з науковою бібліотекою МДУ підготували ряд заходів.

Так, у цей день було проведено конкурс серед студентів спеціальності «Мова та література (італійська)» на найкращу презентацію, яка б якнайкраще відобразила все те, що є для кожного з них Італія. У межах конкурсу студенти мали також підготувати літературно-музичні композиції на тему історії проголошення Італійської Республіки.

Студенти з величезним ентузіазмом взяли участь у святкуванні, відчувалась їх глибока повага та любов до країни, мову якої вони вивчають. У конкурсі за доброю традицією перемо ... Читати далі »
Просмотров: 616 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.06.2013


4 червня 2013 року МДУ відвідає провідний російський фахівець з медіаосвіти Олександр Федоров. Візит професора Федорова відбудеться за ініціативи кафедри соціальних комунікацій.

В університеті широко поширена практика залучення до навчального процесу авторитетних вітчизняних і зарубіжних вчених і практикуючих фахівців.

Для майбутніх фахівців, студентів це унікальна можливість підвищити рівень своєї медіаграмотності, узявши інформацію у провідного фахівця галузі, багаті напрацювання якого вважаються піонерськими. У перспективі за сприяння професора Федорова курс «Медіаосвіта» буде введений у навчальні програми МДУ.

Також в рамках візиту буде підписано угоду про співпрацю МДУ та Таганрозького державного педагог ... Читати далі »
Просмотров: 549 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.05.2013дивитись відео

29 травня Маріупольський державний університет відвідала Зоя Копельман, доктор філологічних наук, професор Єврейського університету в Єрусалимі. Пані Копельман ознайомилася з роботою Ізраїльського освітньо-культурного центру (тут вивчають іврит понад 30 студентів і школярів Маріуполя), зустрілася з адміністрацією, викладачами та студентами МДУ.

Давид Маміствалов, Другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні, під час сво ... Читати далі »
Просмотров: 555 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.05.2013дивитись відео

29 травня відбулася прес-конференція ректора Маріупольського державного університету, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, доктора політичних наук, професора, Почесного консула Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтина Балабанова. Спілкування з пресою було присвячене підсумкам його участі у Другому форумі Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи.

Асоціація
... Читати далі »
Просмотров: 594 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.05.2013Дивитись відео

28 травня в Маріупольському державному університеті відбулася зустріч Маріупольського міського голови Юрія Хотлубея зі студентським активом.

На зустрічі також були присутні ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор політичних наук, професор, Почесний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов, керівники відділів та управлінь міської ради, проректори та декани університету.

У ході спіл ... Читати далі »
Просмотров: 539 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.05.2013

« 1 2 ... 195 196 197 198 199 ... 228 229 »