Головна » Архів матеріалів

- У 2013 році термін подачі документів на денну та заочну форми навчання складає один місяцьз 1 по 31 липня 2013 року.


- Особливу увагу слід звернути на терміни подачі заяв на спеціальність «Журналістика» та «Здоров'я людини».
Прийом заяв на даних спеціальностях здійснюватиметься з 1 по 20 липня 2013 року.


- Для осіб, які за Правилами прийому мають право складати вступні іспити, а саме випускники, які отримали атестат у 2007 році і раніше, прийом документів закінчиться 20 липня 2013 року.
Вступні іспити – з 21 по 31 липня 2013 р ... Читати далі »
Просмотров: 3053 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.07.2013


З 8 по 19 липня студенти старших курсів спеціальності «Міжнародні відносини» Маріупольського державного університету стажуватимуться в Міністерстві закордонних справ України. Це стало можливим завдяки домовленості, досягнутої в результаті переговорів ректора МДУ, професора, Почесного консула Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтина Балабанова та Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари.

10 найкращих студентів-міжнародників пройдуть виробничу практику в різних департаментах МЗС. Під керівництвом досвідчених наставників вони буду знайомитися зі структурою, функціями і специфікою роботи територіальних департаментів, департаменту Єв ... Читати далі »
Просмотров: 848 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.07.2013дивитись відео

3 липня в Маріупольському державному університеті відбулося урочисте відкриття VI Літньої академії європейського права, організаторами якої виступають МДУ спільно з Європейською арбітражною палатою за сприяння Асоціації юридичних вищих навчальних закладів країн СНД.

Цей проект реалізується на базі Маріупольського державного університету не випадково. МДУ входить до складу Асоціації юридичних вузів країн СНД і Європейської організації публічного права, має потуж ... Читати далі »
Просмотров: 684 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.07.2013


Дорогі випускники Маріупольського державного університету!

Від імені професорсько-викладацького складу, адміністрації університету та себе особисто хочу привітати вас з одним з найбільш знаменних подій у вашому житті - з отриманням диплому про вищу освіту!

Завершився один з найкращих періодів у вашому житті. Саме тут, у стінах МДУ, минали ваші студентські роки - ви навчалися, дружили, раділи, набували життєвого досвіду, а головне - вчилися самостійно долати труднощі й досягати мети.
Вашими викладачами були авторитетн ... Читати далі »
Просмотров: 676 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.07.2013


2 липня 2013 в Маріупольському державному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів 125 випускникам факультетів іноземних мов, грецької філології та історичного факультету.

У цей знаменний день університет дає путівку в життя 18-му випуску спеціальностей «Історія», «Мова та література (англійська)», «Мова та література (німецька)», 13-му випуску спеціальності «Мова та література (новогрецька)»; 8-му випуску спеціальностей «Переклад (англійська)» та «Переклад (новогрецька)», «Міжнародні відносини», 6-му випуску спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

У числі випускників: від факультету іноземних мов - 42 дипломованих фахівця (25 - денної та 17 - заочної форм навчання), від факультету г ... Читати далі »
Просмотров: 824 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.07.2013дивитись фото
дивитись відео

1 липня 2013 року в Маріупольському державному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів спеціаліста випускникам філологічного факультету. Документ про повну вищу освіту отримали 82 випускника семи спеціальностей, 8 з них - відмінники.

Важливо відзначити, що цього року на філологічному факультеті відбувся дебютний вип ... Читати далі »
Просмотров: 741 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.07.2013


Конкурс «Молода людина року» - це регіональний проект, спрямований на підтримку молодіжних ініціатив Донеччини.

Цей конкурс має велику популярність серед молодих людей, небайдужих до економічних, політичних, соціальних процесів, які відбуваються сьогодні в Україні.

В обласному конкурсі «Молода людина року 2013», який проводився за 17 номінаціями взяли участь понад 250 молодих осіб з усіх міст та районів області. Серед учасників конкурсу – медики та шахтарі, журналісти та металурги, діячі громадських організацій та правоохоронці, вчені та працівники агропромислового комплексу, держслужбовці та підприємці.

На відкритті заходу з вітальним словом виступили заступник голови Донецької облдержадміністрації з питань освіти ... Читати далі »
Просмотров: 644 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.07.2013


27 червня 2013 відбулося нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Майбутнє Маріуполя-2012». Цього року у відділ у справах сім'ї та молоді Маріупольської міської ради надійшло понад 100 заявок по 16 номінаціям.

Учасниками конкурсу стали молоді люди, які своєю навчальної, професійної, спортивної та творчою діяльністю внесли значний внесок у розвиток соціально-економічної сфери міста, а також у підвищення авторитету Маріуполя державному та міжнародному рівнях.

Цього року Маріупольський державний університет за традицією був гідно представлений у різних номінаціях.

Переможці та лауреати конкурсу «Майбутнє Маріуполя-2012»

«Кращий студент вузу III-IV рівня акредитації»
Переможець: К ... Читати далі »
Просмотров: 659 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.07.2013


27 червня 2013 р. у Донецьку відбулася зустріч керівництва Донецької області зі студентським активом вишів області з нагоди Дня молоді.

У зустрічі взяли участь заступник голови облради Ігор Коваль, заступник голови облдержадміністрації Тамара Лук'янчук, голова Ради директорів вищих навчальних закладів Донецької області, ректор Донецького національного технічного університету Олександр Мінаєв, голова Донецького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Ася Горшкова.

Глави профспілкових комітетів студентів та студентського самоврядування, студентська молодь, представники ЗМІ та влада зустрілися з метою обговорити сьогоднішні пріоритети молоді та сформувати напрямки подальшого розвитку та співпраці між владою р ... Читати далі »
Просмотров: 556 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.07.2013дивитись відео

27 червня 2013 в Маріупольському державному університеті відбулося урочисте зібрання, присвячене врученню дипломів випускникам економіко-правового факультету.

Цього року дипломи спеціаліста отримали 167 випускників спеціальностей «Правознавство», «Міжнародна економіка» та «Менеджмент організацій»: 75 денної та 92 заочної форми навчання. 17 з них отримали диплом з відзнакою.

Урочисту церемонію вручення дипломів відкрив ректор МДУ, професор, Почесний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов.

У цей святковий день ... Читати далі »
Просмотров: 1386 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.06.2013


25 червня 2013 року в Донецьку пройшла XIV Церемонія вшанування кращих випускників вузів Донецького регіону.

Захід проходить щорічно за ініціативи Донецької обласної ради, Донецької обласної державної адміністрації, Донецької міської ради та Донецького національного університету за підтримки Ради ректорів вищих навчальних закладів регіону, адміністрацій та вищих навчальних закладів різних міст області.

Його мета - виявлення та заохочення талановитої студентської молоді, залучення випускників вузів до роботи на благо рідного регіону і країни.

Церемонія вшанування кращих випускників 2013 проходила у Донецькому національному академічному українському музично-драматичному театрі.

На відкритті заходу з вітальни ... Читати далі »
Просмотров: 627 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.06.2013дивитись відео
дивитись фото


21 червня 2013 Маріуполь відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Фабріціо Романо і директор Італійського інституту культури, Почесний професор Маріупольського державного університету Нікола Франко Баллоні.

Візит відбувся на запрошення ректора МДУ, професора, Почесного консула Республіки Кіпр в Маріу ... Читати далі »
Просмотров: 831 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.06.2013

« 1 2 ... 201 202 203 204 205 ... 236 237 »