Головна » Архів матеріалів

2 березня 2013 р. на факультеті іноземних мов відбулась перша зустріч Speaking Club.

Темою бесіди було обрано: World Wide WOW.

Саме шокуюча статистика впливу Інтернету та соціальних мереж на людей стала причиною вибору цієї теми.

Студенти обговорювати переваги та недоліки використання всесвітньої мережі у повсякденному житті, її вплив на людину, а також способи її використання з метою навчання та підвищення рівня володіння англійською мовою.

Учасники мали змогу у невимушеній атмосфері висловити свою точку зору, з легкістю подолати комунікативний бар’єр, покращити навички спілкування англійською мовою.

Наступна зустріч клубу від ... Читати далі »
Просмотров: 553 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.03.2013


Наукова бібліотека МДУ з 1 до 15 березня 2013 надає тестовий доступ до Passport - електронної системи Британської дослідницької компанії Euromonitor International.

Passport - це відзначений численними нагородами інформаційний Інтернет-ресурс ринкової інформації, що надає відомості про різні галузі промисловості, країни і споживачів.

Passport як головне джерело міжнародних статистичних даних підтримує викладання і дослідження широкого спектру дисциплін, а також є найважливішим ресурсом для студентів та факультетів університетів і шкіл бізнесу по всьому світу.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті бібліотеки МДУ.
Просмотров: 498 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.03.2013


1 березня 2013 року на базі спеціалізованої школи №66 відбувся майстер-клас з англійської мови для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Ініціаторами та організаторами майстер-класу виступили управління освіти Маріупольської міської ради та Маріупольський державний університет.

Майстер-клас, на якому були присутні понад 30 учнів, провела кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології МДУ Надія Назаренко. На заході були присутні викладачі ЗОШ міста, викладачі та студенти факультету іноземних мов МДУ.

Заняття проводилося на тему: «Охорона навколишнього середовища». Майстер-клас був відкритий демонстрацією відеоролика про ... Читати далі »
Просмотров: 732 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.03.2013


Ректорат, викладачі, співробітники, студенти Маріупольського державного університету висловлюють щирі та глибокі співчуття рідним та близьким завідувача кафедри грецької філології МДУ, доктора філологічних наук, професора Бушакова Валерія Анатолійовича у зв’язку з його передчасною смертю.
Пішла з життя людина високих моральних принципів, мудрості, доброти та щирості.
Просмотров: 747 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.03.2013


28 лютого 2013г. на факультеті іноземних мов відбувся День філолога. Організаторами заходу виступили адміністрація університету та викладачі кафедри німецької філології.

Метою даного заходу стало знайомство старшокласників із особливостями навчання на спеціальності «Мова та література (німецька)».

На презентації були присутні понад 85 учнів шкіл м. Маріуполя, що цікавляться іноземними мовами, і викладачі німецької мови шкіл міста.

Захід відкрила завідувач кафедри німецької філології, к.ф.н., доцент Галина Морєва. Вона надала докладну інформацію про педагогічний склад кафедри та навчальну діяльність студентів, що вивчають німецьку мову.
... Читати далі »
Просмотров: 688 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.03.2013дивитись відео

Вже другий рік поспіль в Маріупольському державному університеті проводиться огляд-конкурс на кращу студентську раду факультету. 28 лютого в актовій залі відбувся його заключний етап - конкурсна програма «Сім кроків до успіху», в якій взяли участь команди п'яти факультетів та команда студентського активу гуртожитку університету.

Організаторами огляду-конкурсу виступили студентська рада, профспілковий комітет та молодіжний центр МДУ.

Мета огляду-конкурсу: активізація і стимулювання діяльності органів студентського самоврядування на факуль ... Читати далі »
Просмотров: 697 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.02.2013


У березні на факультеті іноземних мов розпочинає свою роботу Speaking Club.

Перша зустріч відбудеться 2 березня 2013 року об 11.00 в ауд. 103 факультету іноземних мов МДУ (пр. Леніна, 89а).

Тема зустрічі: World Wide Wow!

З нетерпінням чекаємо всіх бажаючих приємно провести час за чашкою англійського чаю, поспілкуватися з цікавими л ... Читати далі »
Просмотров: 628 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.02.2013


Шановні читачі!

Читальний зал №3 факультету іноземних мов (каб.119) пропонує до вашої уваги нові книжкові виставки.

Виставка з нагоди 115 років від Дня народження Бертольда Брехта «Зробити світ навколо живим…» експонується до 9 березня 2013р., а з 11 до 20 березня читачі мають змогу ознайомитися з виставкою до 185-річчя від дня народження Генріка Ібсена «Люди чи ляльки… в реальному світі?».

До Міжнародного дня поезії працює виставка-стенд "Поетична палітра сучасного світу" (15.03.2013 – 31.03.2013).

Чекаємо на Вас!
Просмотров: 506 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.02.2013


26 лютого в Маріупольському державному університеті в рамках проекту «Шкільна бізнес-освіта в Донецькій області» пройшов круглий стіл «Презентація мережі навчальних фірм».

Організаторами виступили управління освіти Маріупольської міської ради, Маріупольський науково-методичний центр, кафедра міжнародної економіки МДУ, приватна школа «Привилегия». У засіданні взяли участь старшокласники та вчителі загальноосвітніх шкіл № № 20, 47, 48, 57 і приватної школи «Привилегия», студенти ОКР «Магістр» спеціальності «Міжнародна економіка» МДУ, викладачі вузу.

Мета заходу - популяризація економічних знань серед школярів, розвиток практичних навичок, необхідних для роботи в сфері ... Читати далі »
Просмотров: 588 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.02.2013


Протягом 25 лютого - 26 квітня 2013 р. відкрито тестовий доступ до нових баз даних EBSCO:

  • «DB NEW Applied Science & Tech Source»
  • «Education Source»,
  • «Humanities Source» 
  • «Legal Source».

Також на ций період відкрито тестовий доступ до пакету, що складають 11 БД EBSCO eIFL Package.

Крім того, з 25 лютого по 29 березня 2013 р. діє тестовий доступ до електронних книг на платформі EBSCO.

Докладніше ... Читати далі »
Просмотров: 463 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.02.2013


Міністерство освіти і науки Республіки Естонія оголошує відбір кандидатів на отримання державних навчальних стипендій для українців.

Стипендії розраховані на бажаючих навчатися протягом 2013-2014 навчального року (10 місяців) у магістратурі або аспірантурі університетів Естонії.

Стипендія покриває усі витрати на навчання та проживання у Естонії та становить 288 євро щомісячно для магістрантів, та 385 євро щомісячно для аспірантів.

Дорожні витрати - за кошт стипендіатів.

З умовами участі у відборі, детальними вимогами до кандидатів, а також переліком документів, необхідних для подання, можна ознайомитися за посиланням:

http://www.studyinestonia.ee/study/scholarships/bilateral-agreements/ukraine ... Читати далі »
Просмотров: 638 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.02.2013дивитись відео

22 лютого 2013 року відбулося підписання договору про співпрацю Маріупольського державного університету та ТОВ «Гранд Терра Інвест», в якому взяли участь ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор політичних наук, професор, Почесний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов і директор ТОВ «Гранд Терра Інвест», член виконкому Маріупольської міської ради, голова Ради громадських орган ... Читати далі »
Просмотров: 956 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.02.2013

« 1 2 ... 201 202 203 204 205 ... 226 227 »