Головна » Архів матеріалів

У травні 2013 року студенти факультету іноземних мов МДУ на чолі з викладачами Юлією Бумбур та Оленою Плотніковою взяли участь у стажуванні у Великій Британії.

Навчання проходило на базі Churchill House School of English.

Churchill House School of English - найвідоміша мовна школа на південно-східному узбережжі, знаходиться в приморському місті Рамсгейт, графство Кент.

Школа входить до числа 15 кращих мовних шкіл Великобританії та визнана Британською Радою. Є членом English UK, міжнародно-визнаної асоціації шкіл, акредитованих Британською радою.

Мета Churchill House School of English - підтримка високих стандартів освіти та побуту студентів. Школа входить до організації Quality English і Ed ... Читати далі »
Просмотров: 575 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.06.2013


Наприкінці травня 2013 року в м. Санкт-Петербург відбулося підведення результатів Міжнародного конкурсу студентських науково-дослідних і проектно-творчих робіт «Наука і творчість: діалог і розвиток».

Конкурс було присвячено Всесвітньому дню культурного розмаїття на честь діалогу та розвитку (ЮНЕСКО), та проведено з метою підтримати починання у сфері науки студентської молоді, що навчається у вищих навчальних закладах країн-членів Євразійського економічного співтовариства.

Організаторами виступили Автономна некомерційна освітня організація вищої професійної освіти «Міжрегіональний інститут економіки і права при Міжпарламентської Асамблеї ЄврАзЕС», Міжнародна академія творчості, Вітебський державний технологічний уніве ... Читати далі »
Просмотров: 659 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.06.2013


13 червня в загальноосвітній школі-інтернаті № 2 м. Маріуполя пройшов фестиваль дитячих малюнків на асфальті «Я малюю дитинство», який став справжнім святом як для учасників, так і для організаторів заходу.

Організатором свята за традицією став благодійний проект університету «З теплом у серці».

У конкурсі взяли участь 5 команд (близько 30 дітей різного віку), кожна з яких по завершенні конкурсу була нагороджена грамотами, солодкими призами, розвиваючими іграми.

Студенти МДУ із задоволенням грали з дітьми в бадмінтон і «городки», а атмосферу свята доповнили мильні бульбашки і повітряні кульки.

Просмотров: 715 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.06.2013


У рамках Днів польської культури в Мурманському державному гуманітарному університеті пройшов Міжнародний конкурс студентських перекладів віршів Юліана Тувіма.

За підсумками конкурсу I місце посів

Олександр Кругляков

(студент 4 курсу спеціальності «Переклад (українська, російська, польська)»)


Ознайомитися із текстом конкурсної роботи та перекладом можна на ... Читати далі »
Просмотров: 591 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.06.2013дивитись відео
дивитись фото


13 червня в Маріупольському державному університеті хлібом-сіллю зустріли Генерального консула Республіки Польща в Донецьку Якуба Волонсевіча, який відвідав вуз вперше.

Програма візиту консула в МДУ була традиційно насиченою. В ході екскурсії по університету гість відвідав Почесне консульство Республіки Кіпр в Маріуполі, представництво Є ... Читати далі »
Просмотров: 737 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.06.2013дивитись відео
дивитись фото


12 червня відбулося підписання договору про співпрацю між Маріупольським державним університетом та Інститутом економіко-правових досліджень Національної академії наук (НАН) України.

У церемонії підписання взяли участь ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор політичних наук, професор Костянтин Балабанов і директор Інст ... Читати далі »
Просмотров: 662 | Добавил: Прес-центр | Дата: 12.06.2013


Відповідно до рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 31 травня 2013 року «Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Право» включено до Переліку наукових фахових видань України з юридичних наук.

«Вісник МДУ. Серія: Право» видається з 2011 року.

До складу редколегії серії входять авторитетні вітчизняні вчені – Михайло Баймуратов (головний редактор), Ольга Атоян, Юрій Барабаш, Антоніна Бобкова, Михайло Буроменський, Юрій Волошин, Роман Гринюк та інші, а також іноземні фахівці: Сальво Андо (Італія), Олександр Малько (Росія), Володимир Попондопуло (Росія), Спірідон Флогаїтіс (Греція).

На сьогоднішній день в ... Читати далі »
Просмотров: 600 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.06.2013


До уваги абітурієнтів – 2013!

Маріупольський державний університет пропонує нові напрямки підготовки (спеціальності).

       - Міжнародний бізнес

Галузь знань: Міжнародні відносини
Освітньо-кваліфікаційні рівень: бакалавр
Кваліфікація: бакалавр із міжнародного бізнесу
Термін навчання: 4 роки
Форми навчання: денна

Перелік сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти:

• Українська мова та література
• Іноземна мов ... Читати далі »
Просмотров: 4110 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.06.2013


8 червня 2013 року на факультеті іноземних мов МДУ відбулася презентація магістерської програми «Управління навчальним закладом (загальноосвітній навчальний заклад)».

Презентацію магістерської програми проводили: завідувач кафедри освітнього менеджменту та педагогіки, доктор педагогічних наук, професор Ірина Соколова, а також Людмила Кучер, директор ЗОШ № 15 Маріуполя та Р
егіна Андрієвська-Герланець, завідувач ясла-садком №156 «Дельфінятко», що навчаються в магістратурі Маріупольського державного університету.

За магістерською програмою можуть без обмежень навчатися випускники всіх напрямів і спеціальностей вищої о ... Читати далі »
Просмотров: 583 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.06.2013


До уваги викладачів, студентів та користувачів наукової бібліотеки МДУ!

Вільний доступ до мережі Internet за допомогою технології Wi-Fi працює на території читальних залів економіко-правового та історичного факультетів.

Ім`я мережі для вільного доступу:
wifi_nb
Просмотров: 586 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.06.2013


Згідно з розпорядженням Міністерства освіти і науки України № 17-р від 05.06.2013 р. «з метою забезпечення належного контролю за проведенням літньої екзаменаційної сесії 2012/2013 навчального року у вищих навчальних закладах та оперативного реагування на можливі факти порушень і зловживань, а також надання інформаційної та методичної допомоги студентам, викладачам та іншим категоріям громадян»


в період з 5 по 27 червня 2013 року
буде працювати консультативний телефон

«Літня екзаменаційна сесія 2012/2013 навчального року»:

(044) 481-32-73
Просмотров: 605 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.06.2013


6 червня 2013 року відбулася панельна зустріч-дискусія «Сприяння поінформованості: Розвиток мережі 54 Інформаційних пунктів НАТО в обласних універсальних наукових бібліотеках та бібліотеках державних університетів України», що проходила в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка.

До зустрічі запрошувались представники бібліотек, в яких розміщені Інформаційні пункти Україна-НАТО: обласні універсальні наукові бібліотеки, а також представники бібліотек університетів.

МДУ представила Світлана Шкреба, завідувачка відділу комплектування та наукової обробки документів наукової бібліотеки університету.

Під час зустрічі були обговорені наступні питання:

• політика партнерства НАТО;
• співробі ... Читати далі »
Просмотров: 512 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.06.2013

« 1 2 ... 202 203 204 205 206 ... 236 237 »