Головна » Архів матеріалів

З 1 по 15 жовтня читачам представлено наступні виставки:

«Українці: етнологія, етнографія та археологія», яка зацікавить всіх, хто має інтерес до питань розвитку етнічних процесів та пам’яток матеріальної культури України (історичний факультет).

«Сучасні проблеми теорії держави та права», метою якої є формування загальнонаукових поглядів, знань про державу і право, юридичну компаративістику, правові с ... Читати далі »
Просмотров: 610 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.10.2013


26 – 28 вересня 2013 р. у межах святкового тижня, присвяченого Всеукраїнському Дню дошкілля на філологічному факультеті МДУ були проведені заходи, що поєднали викладачів, студентів та гостей-дітлахів. 

26 вересня кафедра дошкільної освіти МДУ запросила педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів на відкриту лекцію-діалог викладача кафедри Юлії Косенко «Майстерність педагогічної взаємодії або мистецтво бути вихователем».

27 вересня на базі художньої студії вільного творчого розвитку студенті ... Читати далі »
Просмотров: 661 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.09.2013


27 вересня 2013 року на факультеті іноземних мов відбувся науково-методичний семінар для вчителів іноземних мов ЗОШ міста Маріуполя за темою «Організація науково-дослідної роботи з іноземної мови зі старшокласниками».

Семінар організовано НМЦ Управління освіти та кафедрою англійської філології МДУ.

Провідні фахівці кафедри англійської філології, кандидати філологічних наук Юлія Бумбур, Олена Пефтієва, Олена Балабан, Надія Назаренко ознайомили вчителів з вимогами до змісту та оформ ... Читати далі »
Просмотров: 690 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.09.2013


27 вересня о Маріупольському державному університеті пройшла ювілейна V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології управління туристичним та готельно - ресторанним бізнесом». 

Її організатором виступила кафедра менеджменту МДУ , яка здійснює підготовку управлінців у сфері туристичного та готельно -ресторанного бізнесу. У роботі конференції взяли участь 211 осіб з вищих навчальних закладів Києва, Донецька, Дніпропетровська, Львова, Полтави, Сімферополя, Слов'янська, Херсона, Маріуполя.

Просмотров: 922 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.09.2013


26 вересня у спортивному комплексі Маріупольського державного університету відбулося урочисте відкриття XII Фестивалю студентської творчості «Дебют першокурсника ». 

Вже четвертий рік поспіль старт «Дебюту» дає танцювальне шоу «Майданс» - наймасовіша і найяскравіша подія в рамках Фестивалю. Організаторами заходу виступають студентська рада , профком і молодіжний центр МДУ .

Виступаючи на відкритті фестивалю , ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов привітав розумних, ініціативних і тал ... Читати далі »
Просмотров: 1274 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.09.2013


25 вересня 2013 в Маріупольському державному університеті відбулася зустріч генерального директора ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» Юрія Зінченка з керівництвом і студентським активом ВНЗ. Це була спільна ініціатива ректора МДУ, професора Костянтина Балабанова та керівництва меткомбінату, який надає всебічну підтримку вузу з моменту його заснування.

Студенти МДУ зустріли Юрія Анатолійовича хлібом-сіллю. Потім Костянтин Балабанов провів гостю оглядову екскурсію університетом, яка містила відвідування алеї Почесних професорів, бібліотеки елліністичних студій «Костянтин Левендіс», Інституту українсь ... Читати далі »
Просмотров: 1090 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.09.2013


24 вересня 2013 студенти з активу МДУ підбили підсумки акції «Подаруй дитині книжку».

За період з 4 по 17 вересня 2013 року зусиллями всіх факультетів збиралися книги різних авторів і напрямків. Всього за цей час було зібрано 551 книгу, які й були передані двом закладам: загальноосвітній школі-інтернату № 1 та «Центру Опіки».

Діти із задоволенням розглядали подаровані книги, дякували студентам МДУ і з радістю ділилися привезеними солодощами.
Просмотров: 550 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.09.201324 вересня в актовому залі Маріупольського державного університету відбулася презентація міжнародної програми Enactus. Enactus - це всесвітня організація, яка об'єднує близько 62 тисяч студентів і понад 500 компаній з 36 країн.

Діяльність організації орієнтована на підтримку студентських бізнес- проектів, спрямованих на поліпшення якості та стандартів життя людей в суспільстві.

Презентацію програми для адміністрації, викладачів та студентського ... Читати далі »
Просмотров: 636 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.09.2013


23 вересня 2013 року о 15.00 на факультеті іноземних мов відбувся науково-методичний семінар для вчителів німецької мови шкіл міста та викладачів кафедри німецької філології на тему «Особливості формування лексичної компетенції учнів в процесі вивчення німецької мови на базі англійської».

На семінарі, який відвідали 26 учасників, було розглянуто актуальні питання методики викладання німецької мови як другої іноземної, що набуває значення з огляду на те, що з початку цього навчального року в усіх школах міста з 5-го класу вивчається друга іноземна, і німецька мова є найбільш поширеною мовою, яка вивчається після англійсь ... Читати далі »
Просмотров: 680 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.09.2013


20 вересня 2013 в Маріупольському державному університеті за підтримки управління освіти Маріупольської міської ради та Маріупольського краєзнавчого музею була проведена наукова конференція «Подвиг визволителів в історичній пам'яті» до 70-ї річниці визволення Маріуполя і Донецької області від німецько-фашистських загарбників.

У конференції взяли участь вчені-історики та студенти МДУ, а також ветерани Великої Вітчизняної війни , відомі маріупольські краєзнавці, учні Маріупольського міського ліцею, НВК «Гімназія-школа» № 27, НВК «Школа-ліцей» № 14, загальноосвітніх шкіл № № 18, 34 і 65.
Просмотров: 728 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.09.2013


19 вересня 2013 в Центрі слов'янської культури імені святих рівноапостольних Кирила і Мефодія (м. Донецьк) відбулася Урочиста Академія, присвячена святкуванню на Донеччині 1025- річчя Хрещення Русі.

У Урочистій Академії взяли участь:

- Постійний член Священного Синоду Української Православної Церкви Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський ;
- Керуючий Дон ... Читати далі »
Просмотров: 662 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.09.2013


20 вересня у Палаці Металургів в рамках загальнообласного заходу було організовано Ярмарок вакансій та професій для молоді з метою їх поінформованості щодо перспектив працевлаштування.

Організаторами заходу виступили Маріупольська міська рада спільно з Маріупольським міським центром зайнятості.

Маріупольський державний університет презентував основні напрями своєї діяльності. Керівники та співробітники приймальної комісії, відділу з організації практик та працевлаштування випускни ... Читати далі »
Просмотров: 595 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.09.2013

« 1 2 ... 206 207 208 209 210 ... 245 246 »