Головна » Архів матеріалів

18 вересня 2013 на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулися історичні читання на тему «Подвиг визволителів в історичній пам'яті», присвячені 70 - річчю визволення Маріуполя.

В історичних читаннях взяли участь викладачі та студенти І курсу історичного факультету МДУ, учні Маріупольського міського ліцею, Маріупольських загальноосвітніх шкіл № 18, № 65.

Вів історичні читання завідувач кафедрою історичних дисциплін, доктор історичних наук, професор Вол ... Читати далі »
Просмотров: 613 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.09.2013


Активісти МДУ взяли участь у щорічному Форумі лідерів студентських профспілкових організацій та органів студентського самоврядування. Вже дванадцятий рік поспіль Форум збирає кращих студентів Донецької області. Цього року він пройшов в АР Крим на базі Міжнародного центру туризму «Зоряний берег» з 13 по 16 вересня.

Крім студентських лідерів у Форумі взяли участь голова Донецької обласної ради Андрій Федорук, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Тамара Лук’янчук, голова Донецького обкому профспілки працівників освіти і науки України Ася Горшкова, заступник голови Ради ректорів вищих навчал ... Читати далі »
Просмотров: 676 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.09.2013


14 вересня Маріуполь відзначив День міста, 235-ту річницю заснування. Головним пунктом програми святкування стала традиційна карнавальна хода, в якій взяли участь почесні громадяни міста, співробітники підприємств, а також студенти і школярі.

Оригінальним подарунком до Дня народження міста став фільм «Маріуполю - 235!», створений творчою групою ТРКК «Сигма». Автором ідеї та режисером виступила випусковий редактор телеканалу Оксана Гринько. 

Прем'єрний показ фільму відбувся нап ... Читати далі »
Просмотров: 850 | Добавил: Прес-центр | Дата: 18.09.2013дивитись фото

16-17 вересня 2013 року в Маріупольському державному університеті з візитом перебували відомі вчені та добрі друзі вузу - директор Фонду «Анастасіос Г. Левендіс», професор Хараламбос Бакірдзіс і постійний член ради правління фонду, професор Васос Карайоргіс.

17 вересня на честь прибуття почесних гостей в актовому залі відбулися урочисті збо ... Читати далі »
Просмотров: 682 | Добавил: Прес-центр | Дата: 17.09.2013


14 вересня в Маріуполі пройшли святкові заходи з нагоди Дня міста. Початок свята було покладено на Театральній площі, де перед присутніми виступив міський голова Юрій Хотлубей.

У продовженні свята міський голова, почесні гості та колона, що складалася з почесних громадян Маріуполя, пройшли до перетину проспектів Леніна і Металургів.

Тут відбулося відкриття карнавальної ходи з нагоди 235 річниці Маріуполя: жителів вітали народні депутати України, керівники містоутворюючих підприємст ... Читати далі »
Просмотров: 698 | Добавил: Прес-центр | Дата: 16.09.2013


13 вересня в Донецькому обласному академічному ордена Пошани російському драматичному театрі (м. Маріуполь) відбулося урочисте підведення підсумків найпрестижнішого з міських конкурсів - на звання «Маріуполець (маріупольчанка) 2013 року».

У номінації «За вагомий внесок у розвиток науки (академічна наука)» переможцем став

Богдан СЛЮЩИНСЬКИЙ 

Просмотров: 812 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.09.2013дивитись фото

12 вересня Маріупольський державний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні Вассіліс Пападопулос. Пан Посол прибув у супроводі Генерального консула Греції в Маріуполі Дімітріса Папандреу і голова Федерації грецьких товариств України Олександри Проценко - Пічаджі. 

 
Візит Вассіліса Пападопулоса до університету цілком закономірний. МДУ є важливим центром духовного відродж ... Читати далі »
Просмотров: 782 | Добавил: Прес-центр | Дата: 12.09.2013


7 вересня 2013 в Маріуполі відбулося святкування Дня визволення Маріуполя від німецько-фашистських загарбників.

На площі Ленінського комсомолу відбувся мітинг, в якому взяли участь сотні маріупольців, урочиста хода за участю школярів і студентів, а також парад військової техніки.

Перед присутніми виступили Маріупольський міський голова Юрій Хотлубей, народні депутати України, керівники великих підприємств міста.

У мітингу і ході участь взяв також ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов та студенти університету.


... Читати далі »

Просмотров: 910 | Добавил: Прес-центр | Дата: 09.09.2013


7 вересня 2013 року в Маріупольському державному університеті відбулося урочисте вручення студентських квитків магістрам спеціальностей «Управління фінансово-економічною безпекою» і «Місцеве самоврядування» економіко-правового факультету. 

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор Юрій Волошин. Він тепло і сердечно вітав магістрів спеціальностей «Управління фінансово-економічною безпекою» і «Місцеве самоврядування» та побажав їм наукових і творчих досягнень.

Просмотров: 630 | Добавил: Прес-центр | Дата: 09.09.2013


Ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов, адміністрація університету, колектив співробітників і студенти МДУ щиро вітають Данила Чуфарова та Олександра Комарова - призерів Чемпіонату світу-2013 IPC з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями (Монреаль, Канада, 12-18 серпня 2013 року).

На рахунку Чуфарова дві золотих медалі на дистанції 200 м комплексним плаванням, де Данило встановив світовий рекорд, а також на дистанції 400 м вільним стилем. Срібна медаль у випускника МДУ в запливі на 100 м батерфляєм, бронзова медаль - на дистанції 100 метрів вільним стилем.
... Читати далі »
Просмотров: 615 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.09.2013


З нагоди початку нового навчального року викладачі, співробітники, студенти та усі відвідувачі економіко-правового факультету МДУ отримали можливість безкоштовного виходу до Мережі Інтернет за допомогою технології Wi-Fi: доступ відкрито по всій території факультету.

Адміністрація університету у найближчий час планує забезпечити вільним доступом до світової мережі й інші корпуси МДУ.

Ім’я мережі для користування: MGU
Просмотров: 827 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.09.2013


2 вересня 2013 року в Маріупольському державному університеті відбулося урочисте вручення студентських квитків студентам, котрі вступили до вузу цього року. 

Теплими словами студентів привітав ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, професор, Почесний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов.

Пам'ятним цей день зробило присутність почесних гостей, які взяли участь у церемонії вручення: проку ... Читати далі »
Просмотров: 910 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.09.2013

« 1 2 ... 207 208 209 210 211 ... 245 246 »