Головна » Архів матеріалів


дивитись відео

 

 

4 червня 2013 року в Маріупольському державному університеті відбулася презентація нових освітніх програм, підготовка за якими розпочнеться вже з 2013-2014 навчального року: бакалаврських програм «Міжнародний бізнес» і «Системний аналіз», магістерських програм «Управління фінансово-економічною безпекою» і «Практична психологія».

У своєму виступі ректор МДУ Костянтин Балабанов зазначив, що згідно з рішенням Державної акредитаційної комісії Ук ... Читати далі »
Просмотров: 718 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.06.2013


Студенти МДУ стали лауреатами III обласного фестивалю народної творчості колективів профспілкових організацій установ освіти і науки Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Номінація «Хореографічні ансамблі»:

- Ансамбль народного танцю «Промінь» (художній керівник - Володимир Лещенко)

Номінація «Вокальний спів»:

- Віктор Палажченко, студент ОКР «Бакалавр» спеціальності «Журналістика»
- Сергій Арутюнян, студент 3 курсу спеціальності «Мова та література» (італійська)

Грамотою від Президії Донецького обкому профспілки за високий рівень підготовки учасників фестивалю, різноплановість жанрів, художній рівень, виразність виступів, профес ... Читати далі »
Просмотров: 595 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.06.2013


1 червня 2013 року на факультеті грецької філології МДУ відбулось святкування Дня Італійської Республіки.

Кафедра італійської мови літератури та культури спільно з науковою бібліотекою МДУ підготували ряд заходів.

Так, у цей день було проведено конкурс серед студентів спеціальності «Мова та література (італійська)» на найкращу презентацію, яка б якнайкраще відобразила все те, що є для кожного з них Італія. У межах конкурсу студенти мали також підготувати літературно-музичні композиції на тему історії проголошення Італійської Республіки.

Студенти з величезним ентузіазмом взяли участь у святкуванні, відчувалась їх глибока повага та любов до країни, мову якої вони вивчають. У конкурсі за доброю традицією перемо ... Читати далі »
Просмотров: 645 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.06.2013


4 червня 2013 року МДУ відвідає провідний російський фахівець з медіаосвіти Олександр Федоров. Візит професора Федорова відбудеться за ініціативи кафедри соціальних комунікацій.

В університеті широко поширена практика залучення до навчального процесу авторитетних вітчизняних і зарубіжних вчених і практикуючих фахівців.

Для майбутніх фахівців, студентів це унікальна можливість підвищити рівень своєї медіаграмотності, узявши інформацію у провідного фахівця галузі, багаті напрацювання якого вважаються піонерськими. У перспективі за сприяння професора Федорова курс «Медіаосвіта» буде введений у навчальні програми МДУ.

Також в рамках візиту буде підписано угоду про співпрацю МДУ та Таганрозького державного педагог ... Читати далі »
Просмотров: 585 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.05.2013дивитись відео

29 травня Маріупольський державний університет відвідала Зоя Копельман, доктор філологічних наук, професор Єврейського університету в Єрусалимі. Пані Копельман ознайомилася з роботою Ізраїльського освітньо-культурного центру (тут вивчають іврит понад 30 студентів і школярів Маріуполя), зустрілася з адміністрацією, викладачами та студентами МДУ.

Давид Маміствалов, Другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні, під час сво ... Читати далі »
Просмотров: 580 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.05.2013дивитись відео

29 травня відбулася прес-конференція ректора Маріупольського державного університету, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, доктора політичних наук, професора, Почесного консула Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтина Балабанова. Спілкування з пресою було присвячене підсумкам його участі у Другому форумі Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи.

Асоціація
... Читати далі »
Просмотров: 619 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.05.2013Дивитись відео

28 травня в Маріупольському державному університеті відбулася зустріч Маріупольського міського голови Юрія Хотлубея зі студентським активом.

На зустрічі також були присутні ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор політичних наук, професор, Почесний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов, керівники відділів та управлінь міської ради, проректори та декани університету.

У ході спіл ... Читати далі »
Просмотров: 567 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.05.2013


27 травня в малому залі засідань Маріупольської міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження переможців II Міського конкурсу серед школярів «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку», присвяченого 235-річному ювілею міста Маріуполя.

Мета конкурсу - розвиток творчого потенціалу та активної громадянської позиції учнівської молоді міста, популяризація наукових знань і залучення школярів до науково-дослідницької роботи та, звичайно ж, сприяння соціально-економічному розвитку міста. Конкурс проводився з 18 лютого по 17 травня 2013 року за ініціативою Маріупольського державного університету. У ньому взяли участь учні 10-11 класів загальноосвітніх установ Маріуполя.

Організаторами конкурсу виступили Мар ... Читати далі »
Просмотров: 601 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.05.2013


25 травня у рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Дискурс у сучасному науковому, соціокультурному та інформаційному просторі» відбулася презентація рамкової програми з німецької мови для професійного спілкування для вишів України, яку було розроблено у плідній співпраці українських вчених і інституту Гете в Україні.

Програму презентувала одна з її співавторів, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов економіко-правового факультету Київського національного лінгвістичного університету Наталія Жданова.

Слід зазначити, що співпраця кафедри німецької філології з інститутом Гете в Україні стала доброю традицією, викладачі кафедри регулярно відвідують методичні семінари в ... Читати далі »
Просмотров: 597 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.05.2013Збірка тез

24 травня на факультеті іноземних мов відбулось урочисте відкриття Міжнародної науково-практичної конференції. У конференції візьмуть участь більше 160 вчених Росії, Білорусі, Італії, Великобританії, США, України. У програму конференції входить проведення пленарного засідання та робота 5 наукових секцій, присвячених різним аспектам дискурсивних практик і дискурс-досліджень.

У дні проведення конференції на запрошення Ізраїльського освітньо-культурного центру Маріупольський державний університет відвідали ... Читати далі »
Просмотров: 740 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.05.2013


24 травня 2013 на базі Маріупольського державного університету в рамках реалізації регіональної програми «Шкільна бізнес-освіта в Донецькій області» були проведені навчальні практичні семінари із застосуванням комп'ютерних програм і технологій.

Організатором заходу виступила кафедра міжнародної економіки МДУ.

У семінарі взяли участь старшокласники загальноосвітніх шкіл № 47, 48 та приватної школи «Привілей».

Мета заходу - популяризація економічних знань серед школярів, розвиток практичних навичок, необхідних для роботи у сфері бізнесу, а також творчого потенціалу, організаторських та лідерських якостей.

Проведення подібних заходів сприяє зміцненню зв'язку між загальноосвітніми установами та вузом з метою ств ... Читати далі »
Просмотров: 478 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.05.2013


23 травня у конференц-залі Донецького ботанічного саду НАН України відбувся Молодіжний науковий форум «Стратегія регіонального розвитку молодіжної науки».

Організатором Форуму виступила Донецька обласна рада молодих вчених за сприяння департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин облдержадміністрації.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом і побажаннями успіхів у науковій роботі до учасників Форуму звернулися члени президії – директор Департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації Ганна Бардакова, голова Донецького наукового центру НАН і МОН України Володимир Шевченко, ректор Донецького державного університету управління ... Читати далі »
Просмотров: 537 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.05.2013

« 1 2 ... 213 214 215 216 217 ... 246 247 »