Головна » Архів матеріалів

Графіки розміщено у відповідному розділі сайту – «Заочне навчання».

У випадку додаткових питань та уточнень звертатися до деканату факультету за телефоном:

Факультет іноземних мов

(0629) 34-45-17
Просмотров: 564 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.02.2013


Шановні користувачі, студенти та викладачі МДУ!

Запрошуємо вас відвідати літературні тематичні виставки, що працюватимуть протягом лютого 2013 року у приміщенні наукової бібліотеки.

4 лютого 2013 року відзначався ювілей російського письменника, автора філософсько-ліричних творів М.М. Пришвіна (140 років від дня народження).

Докладніше про життя та творчість цього видатного письменника можна дізнатися, відвідавши книжкову виставку «Співак Святої Русі» з 18.02 до 28.02. 2013 року.

9 лютого виповнилося 230 років від дня н ... Читати далі »
Просмотров: 693 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.02.2013


Шановні студенти та викладачі!

Протягом 15 лютого - 15 березня 2013 р. працює тестовий доступ до електронно-бібліотечної системи Znanium.сom.

Протягом 18 лютого - 24 березня 2013 р. відкрито тестовий доступ до повнотекстової бази даних BiblioRossica.

Детальна інформація - на сайті наукової бібліотеки МДУ.
Просмотров: 528 | Добавил: Прес-центр | Дата: 18.02.2013


14 лютого на базі НВК «Ліцей-школа № 14» з ініціативи управління освіти Маріупольської міської ради був проведений майстер-клас з правознавства для учнів 11-х класів 4 освітнього округу міста Маріуполя.

Проводив майстер-клас кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маріупольського державного університету Євген Годованик за участі студентів МДУ Артура Городовенка та Алли Горбоконь.

У ході майстер-класу випускники шкіл отримали загальне уявлення про сучасні тенденції розвитку основних галузей вітчизняного права, особливості юридичної професії, умови вступу до Маріупольського державного унів ... Читати далі »
Просмотров: 560 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.02.2013


Згідно з програмою проведення майстер-класів для учнів шкіл міста з метою їхньої профорієнтації 13 лютого 2013 року на базі ЗОШ № 30 відбувся майстер-клас з німецької мови, який провела старший викладач кафедри німецької філології Юлія Кажан.

Заняття, в якому взяли участь учні 10-11 класів, було спрямоване на розвиток іншомовної комунікативної компетенції старшокласників у говорінні та вдосконалення їхніх лексичних та граматичних навичок за темою «Свята в німецькомовних країнах».

13 лютого, у Попільну середу, у католиків почався Великий пост, а тиждень до нього, з Шаленого четверга (7 лютого) до вівторка (12 лютого), тривав Карнавал (Fasching) ... Читати далі »
Просмотров: 987 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.02.2013


12 лютого 2013 року на базі Маріупольського міського ліцею відбувся майстер-клас з англійської мови для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Ініціаторами та організаторами майстер-класу виступили управління освіти Маріупольської міської ради та Маріупольський державний університет.

На майстер-класі були присутні учні та вчителі англійської мови Маріупольського міського ліцею, технічного ліцею, технологічного ліцею, викладачі кафедри англійської філології Маріупольського гуманітарного університету. Майстер-клас провели старший викладач кафедри англійської філології Наталя Грузевіч та асистент кафедри Юлія Золотько.


Тема занят ... Читати далі »
Просмотров: 714 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.02.2013


13 лютого в Києві відбулося підписання договору про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Маріупольським державним університетом.

У переговорах, які завершилися церемонією підписання угоди, взяли участь ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Герой України, президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, академік Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України, професор Леонід Губерський і ректор Маріупольського державного університету, член-кореспондент НАПН України, Почесний к ... Читати далі »
Просмотров: 706 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.02.2013


Cтудент факультету грецької філології Ярослав Ремига взяв участь у I етапі Кубка України з тайландського боксу, що проходив у Одесі, з 6 по 10 лютого 2013 року (вагова категорія спортсмена – до 86 кг). 

Головною метою змагань було виявлення молодих талановитих спортсменів та відбір найсильніших представників для формування національної збірної команди України до Чемпіонату Європи з таїландського боксу Муей Тай.

... Читати далі »

Просмотров: 547 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.02.2013


11 лютого 2013 року на базі ЗОШ №66 відбувся майстер-клас з української мови для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста. Ініціаторами та організаторами майстер-класу виступили управління освіти Маріупольської міської ради та Маріупольський державний університет.

Майстер-клас проводили кандидати філологічних наук, доценти Микола Хорошков
(завідувач кафедри української філології МДУ) та ... Читати далі »
Просмотров: 1270 | Добавил: Прес-центр | Дата: 12.02.2013


скачати презетацію

Важливою подією початку 2013 року для Маріупольського державного університету стало підтвердження вищого, IV, рівня акредитації, що був наданий вишу в 2008 році. Таке рішення було прийнято на засіданні Державної акредитаційної комісії України під головуванням Міністра освіти і науки молоді та спорту України Дмитра Табачника та стало свідченням повної відповідності університету новим державним нормативам для вузів IV рівня акредитації.

Проходження такого відповідального випробування стало успішним дебютом МДУ в статусі класичного університету. За п'ять років університет зробив колосальний ри ... Читати далі »
Просмотров: 1470 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.02.2013дивитись відео

7 лютого в Маріупольському міському ліцеї пройшов майстер-клас на тему: «Північне Приазов'я в подіях громадянської війни в Україні» для учнів 10-11 класів Маріупольського міського ліцею і Маріупольського технічного ліцею.

Ініціаторами та організаторами майстер-класу виступили управління освіти Маріупольської міської ради та Маріупольський державний університет. Майстер-клас проводив завідувач кафедри історичних дисциплін Маріупольського державного університету, доктор історичних наук, професор В ... Читати далі »
Просмотров: 612 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.02.2013


24 січня 2013 року в Києві відбулася зустріч Міністра освіти і науки, молоді та спорту України, професора Дмитра Табачника з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Фабріціо Романо і директором Італійського інституту культури в Україні, професором Нікола Франко Баллоні.

На зустрічі були присутні також начальник Управління міжнародного співробітництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Андрій Божков та ректор Маріупольського державного університету, професор Костянтин Балабанов.

У ході зустрічі обговорювалися перспективи розвитку українсько-італійського освітнього, наукового та культурного співробітництва. Однією з головни ... Читати далі »
Просмотров: 642 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.02.2013

« 1 2 ... 226 227 228 229 230 ... 250 251 »