Головна » Архів матеріалів

Німецький Бундестаг спільно з Вільним Берлінським університетом, Гумбольдт-Університетом м. Берлін і Технічним університетом Берліна в рамках програми Міжнародної парламентської стипендії (МПС/IPS) запрошує на навчання до Берліна.

Строк навчання – 5 місяців (з 1 березня по 31 липня 2014 року).

МПС розрахована на висококваліфікованих та політично зацікавлених молодих жінок та чоловіків, які прагнуть після закінчення програми повернутися в свої рідні країни, щоб активно та з відповідальністю працювати над створенням їх демократичного майбутнього.
... Читати далі »
Просмотров: 548 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.04.2013


2 березня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшов святковий захід, присвячений католицькому Великодню. Його організаторами виступили кафедра німецької філології та студентський актив факультету за активної участі Маріупольської міської спілки німців «Wiedergeburt» («Відродження»). Серед гостей свята були також учні та вчителі Маріупольського міського ліцею.

Святкова програма на честь головного християнського свята була культурно й інтелектуально насичена. Присутні із захопленням споглядали танцювальні та пісенні виступи, слухали вірші, брали участь у вікторині. Таким чином, відбувалося знайомство з традиціями святкування ка ... Читати далі »
Просмотров: 588 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.04.2013


Наукова бібліотека МДУ запрошує відвідати нові виставки

З 1 до 10 квітня 2013 року
книжкова виставка «Вища освіта України сьогодні».
Виставка висвітлює сучасний стан освіти країни, ії проблеми та перспективи розвитку.
Місце проведення: читальний зал філологічного факультету.

Квітень 2013 року –
стендова вист ... Читати далі »
Просмотров: 567 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.04.2013дивитись відео

дивитись фото

29 березня в Маріупольському державному університеті провели урочистий захід, присвячений святкуванню 192-ої річниці зі дня проголошення незалежності Греції.

Організаторами заходу виступили Генеральне консульство Греції в Маріуполі, Федерація грецьких товариств України, Маріупольський державний університет і Маріупольське товариство греків.

З вітальним словом до присутніх звернулися Генер ... Читати далі »
Просмотров: 675 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.03.2013


27-28 березня викладачі та студенти-журналісти Маріупольського державного університету побували на семінарі «Як писати про енергетичну реформу».

Це далеко не перший захід подібного характеру, який проводиться фондом Конрада Аденауера та Академією української преси у рамках проекту «Школа соціальної журналістики».

Відкрив Школу президент Академії української преси, професор Валерій Іванов. Він подякував МДУ за постійну співпрацю, а також акцентував увагу на тому, що Маріупольський державний університет є одним з провідних вузів країни у підготовці журналістів та налагодженні міжнародних зв'язків.

У семінарі також взяли участь практикуючі журналісти з міських та обласних ЗМІ. Спочатку учасників по ... Читати далі »
Просмотров: 564 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.03.2013


29 березня Маріупольська міська рада і Маріупольський державний університет підписали меморандум про взаємодію, який передбачає координацію зусиль для створення ефективної освітньої системи.

Одним із шляхів досягнення цієї мети визнано створення навчально-наукового об'єднання «Маріупольський державний університет - Маріупольський міський ліцей».

На підписанні сторони представляли Маріупольський міський голова Юрій Хотлубей і ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор політичних наук, професор, Почесний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов.

 & ... Читати далі »
Просмотров: 953 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.03.2013


27 березня 2013 року науковою бібліотекою МДУ було проведено презентацію книги Галини Захарової "Расстрелянный греческий театр".

Галина Михайлівна розповіла студентам про свою роботу над книгою, основою для якої стали маловідомі історичні факти та дослідження про створення Маріупольського грецького театру, творчу діяльність та репресії працівників.

Студенти 1 курсу спеціальності "Дошкільне виховання" змогли побачити фотографії артистів, почути хвилюючі історії з життя та дізнатися, чому було знищено цей осередок грецької культури.

Галина Захарова - член Національної спілки журналістів України, голова Маріупольського історіко-просвітницького правозахисного товариства "Меморіал", лауреат Донецького обл ... Читати далі »
Просмотров: 596 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.03.2013


26 березня 2013 року на філологічному факультеті пройшло чергове засідання прес-клубу за участю студентів спеціальності «Журналістика», організованого асистентом кафедри соціальних комунікацій Валерією Карпіленко.Гості прес-конференції - стронгмен, чотириразовий володар титулу «Найсильніша людина України» Олександр Лашин та спортивний кореспондент інформаційної програми «7 днів» каналу «ТВ-7» Ксенія Безлюдна. Олександр розповів про свою спортивну кар'єру і участь в популярному шоу «Україна має талант» на каналі «СТБ», а ... Читати далі »
Просмотров: 570 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.03.2013


У березні 2013 року в аеропорту Маріуполя, який орендує ПАТ «Азовмаш», відбулася презентація шести нових авіарейсів у Грецію.

Відтепер мешканцям України будуть доступні перельоти в напрямку Афін, Салоників, Криту й Родосу, а також прямі рейси на острови Санторіні і Міконос.

На думку керівництва аеропорту, нові рейси допоможуть повернути маріупольському аеропорту статус міжнародного. У свою чергу, заступник генерального директора - директор з загальних питань та зв'язків з громадськістю ПАТ «Азовмаш» Костянтин Іващенко наголошує, що «Азовмаш» повністю контролює господарську діяльність аеропорту та докладає максимум зусиль для його повноцінного функц ... Читати далі »
Просмотров: 632 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.03.2013


В рамках соціальних перетворень в Україні стартував проект «Ґендерна експертиза як інструмент ефективної роботи органів місцевого самоврядування».

Організаторами проекту виступили Центр ґендерних досліджень і освіти МДУ в партнерстві з ГО «Маріупольський гендерний центр» та при підтримці Українського Жіночого Фонду - авторитетної міжнародної організації.

Метою проекту є просування ґендерних підходів для забезпечення рівності в кінцевих результатах дій влади міста Маріуполя через врахування особливостей становища, потреб і інтересів ґендерних груп населення, забезпечення ґендерного балансу представництва і реалізації політичних, економічних і соціальних прав всього населення регіону незалежно від статі, ... Читати далі »
Просмотров: 579 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.03.2013
дивитись відео

22 березня 2013 на факультеті грецької філології МДУ в рамках Декади студентської науки - 2013 відбулося підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з новогрецької мови та літератури, в якому щорічно беруть участь студенти всіх університетів України, де вивчається новогрецька мова.

У ІІ турі конкурсу взяли участь 22 студенти з 7 вузів України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету ... Читати далі »
Просмотров: 656 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.03.2013


21 березня в читальному залі філологічного факультету науковою бібліотекою університету була презентована літературно-музична композиція "Але любов залишається жити".

Яскрава презентація, кліпи на пісні Лоліти Мілявської, Діани Арбеніної, Вероніки Доліної, Алли Пугачової, відеоряд кадрів з кінофільмів допоміг студентам І та ІІІ курсів спеціальності «Практична психологія» замислитися над вічними питаннями.

З питань проведення масових заходів (літературних вечорів, вікторин, віртуальних екскурсій тощо) для студентських груп звертатися до завідуючої сектору культурно-просвітницької роботи Дунук Доріни або за тел. 52-86-74
Просмотров: 619 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.03.2013

« 1 2 ... 228 229 230 231 232 ... 256 257 »