Головна » 2018 » Січень » 20 » Абітурієнти відвідали День відкритих дверей у МДУ
14:01
Абітурієнти відвідали День відкритих дверей у МДУ

20 січня у Маріупольському державному університеті відбувся День відкритих дверей, під час якого абітурієнти змогли ближче познайомитися з вишем, його історією, спеціальностями та Правилами прийому у 2018 році. У цей день МДУ гостинно зустрів учнів випускних класів шкіл Маріуполя та прилеглих районів, їх батьків та вчителів.

Першим до присутніх в актовій залі звернувся ректор Маріупольського державного університету, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він розповів про пріоритетні напрямки діяльності вишу, його успішну інтеграцію до системи європейської вищої освіти і фіксовані бюджетні місця, які щороку виділятимуться вишу на всі спеціальності відповідно до закону, прийнятому у 2017 році. 

Загальні збори продовжила відповідальний секретар приймальної комісії МДУ Юлія Демидова, яка розповіла про особливості вступної кампанії 2018 року. Абітурієнти і їхні батьки дізналися, що вступна кампанія розпочнеться 12 липня 2018 року, а реєстрація електронних кабінетів триватиме з 2 по 25 липня. Ті, хто вступає на 1 курс, цього року можуть подавати заяви із сертифікатами ЗНО 2016 2017, 2018 років (з іноземних мов - тільки 2018 року). При вступі на спеціальності «Журналістика», «Середня освіта (фізична культура)» абітурієнтам необхідно буде здавати творчі заліки, які будуть оцінюватися за принципом «склав/не склав». Окрім того, зменшилася кількість заяв, які можна подавати до вишів: абітурієнт може подавати до 7 заяв на 4 спеціальності на бюджетну форму навчання.

Про курси підготовки до ЗНО, які пропонує університет, абітурієнтів та їх батьків поінформувала директор Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Діана Шебаніц. На завершення до майбутніх студентів звернувся голова студентської ради МДУ Сергій Яровий.

Під час заходу гостям вишу розповіли про переваги навчання у МДУ:

• Маріупольський державний університет - це єдиний класичний вуз Донецької області.

• Університет пропонує широкий спектр затребуваних професій, а саме 39 бакалаврських програм і 31 магістерську.

• Навчальний процес у МДУ включає лекції відомих вітчизняних і зарубіжних вчених, дипломатів, політиків, бізнесменів, журналістів, державних та громадських діячів.

• Протягом багатьох років виш успішно співпрацює із зарубіжними партнерами. Щороку сотні студентів і викладачів МДУ проходять освітні, наукові та культурні стажування у Великобританії, Італії, Німеччини, Греції, США, Польщі, на Кіпрі та в інших країнах.

• У процесі підготовки фахівців велика увага приділяється навчанню іноземних мов, що розширює можливості працевлаштування й отримання додаткових знань і навичок під час практики і зарубіжних стажувань.

По закінченні загальних зборів представники випускаючих кафедр запросили всіх бажаючих на презентації своїх освітніх програм. Також абітурієнти та їх батьки змогли отримати кваліфіковану консультацію фахівців приймальної комісії МДУ. За підсумками проведенного анкетування найпопулярнішими серед абітурієнтів були спеціальності: "Практична психологія", "Право", " Мова і література (англійська)", "Туризм" та "Журналістика".

Читайте також: Студенти МДУ вирушили на стажування до МЗС України

Переглядів: 602 | Додав: Прес-центр