Головна » 2020 » Березень » 25 » Anticrisis Lab21: приєднуйтеся до платформи антикризових рішень
14:40
Anticrisis Lab21: приєднуйтеся до платформи антикризових рішень

У рамках проєкту Anticrisis Lab21 студентів та науковців запрошують долучитися до команди експертів з антикризових рішень, здатних подолати кризу у Східній Європі, яка виникла у світі внаслідок пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Онлайн-платформа має на меті об’єднати винахідників, менторів, бізнес та управлінців.

Проєкт організовано з ініціативи Мережи академічних бізнес-інкубаторів YEP разом з Українським фондом стартапів за підтримки Міністерств цифрової трансформації, освіти і науки України та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». 


Команди активістів можуть пропонувати рішення, що дозволять перевести бізнес або освітній процес в онлайн-формат, проінформувати людей про вірус, організувати логістику або координацію волонтерів. Також розробники можуть пропонувати технологічні засоби індивідуального захисту.


Найефективніші ідеї пройдуть інтенсивну онлайн-інкубацію на платформі, автори яких представлять свої проєкти перед експертною радою.


Заявки приймають на сайті Anticrisis Lab21. Кращі антикризові рішення будуть реалізовані та доступні усій світовій спільноті.


З організаційними питаннями звертайтеся за електронною адресою solve@aclab21.org.


Читайте також: Увага! У МДУ запроваджено карантин

Переглядів: 162 | Додав: Press2