Головна » 2017 » Червень » 30 » Археологічна експедиція МДУ знову вирушить до старовинного замку на Закарпатті
11:16
Археологічна експедиція МДУ знову вирушить до старовинного замку на Закарпатті

15 липня археологічна експедиція Маріупольського державного університету у складі студентів і випускників спеціальності «Історія», викладачів кафедри історичних дисциплін на чолі з директором Музею історії та археології МДУ, старшим викладачем кафедри В'ячеславом Забавіним вирушить до закарпатського замку «Сент-Міклош», внесеного до Державного реєстру нерухомих пам'яток України. 

Нагадаємо, що це вже третя експедиція археологів МДУ до Закарпаття, яка відбувається у рамках участі у міжнародному волонтерському проекті, організованому управлінням культури Закарпатської облдержадміністрації та головою громадської організації «Калган-А», художником, композитором і меценатом Йосипом Бартошем.

Протягом двох тижнів, з 15 по 30 липня, археологи МДУ проводитимуть дослідження на території середньовічного замку «Сент-Міклош», розташованого неподалік від Мукачева.

Ця поїздка поєднуватиме роботу зі збереження історичної пам'ятки із відпочинком на мальовничому Закарпатті. По дорозі до замку учасники проекту оглянуть визначні місця столиці України, а на зворотньому шляху познайомляться з історичними пам'ятками Львова.

Літня археологічна практика сприяє підвищенню рівня підготовки майбутніх фахівців-істориків. Подібний досвід відіграє важливу роль у формуванні у студентів навичок роботи з археологічними джерелами, забезпечує застосування на практиці теоретичних основ проведення історичних досліджень, прищеплює почуття відповідальності за стан національної історико-культурної спадщини.

Читайте також: Родина відомого краєзнавця Аркадія Проценко передала книги до бібліотеки МДУ

 

Переглядів: 411 | Додав: Прес-центр