Головна » 2020 » Січень » 31 » Балто-Чорноморський зв’язок: співробітники МДУ звітували про реалізацію проєкту Еразмус+ у Литві
16:20
Балто-Чорноморський зв’язок: співробітники МДУ звітували про реалізацію проєкту Еразмус+ у Литві

21-22 січня в Університеті Вітаутаса Великого, що у місті Каунас (Литва), відбулася робоча зустріч координаторів міжнародного проєкту Еразмус+ «Переосмислення регіональних досліджень: Балто-Чорноморський зв’язок», який реалізується за участі провідних університетів України, Естонії, Литви, Швеції та Польщі.

Маріупольський державний університет представили адміністративний координатор проєкту, радник голови Донецької облдержадміністрації, проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Трофименко й академічний координатор проєкту, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Сергій Пахоменко.


Під час зустрічі представники університетів-учасників звітували про хід та досягнення проєкту, поділилися досвідом впровадження англомовних курсів у навчальний процес, виробили наступні кроки і завдання для фінальної стадії проєкту.


Головною метою проєкту є створення магістерської програми «Балто-Чорноморські студії» для спеціальності «Міжнародні відносини, соціальні комунікації та регіональні студії». З вересня 2019 року програма успішно запроваджується у Львівському національному університеті імені Івана Франка. МДУ, у числі інших українських університетів-учасників, підготував та запровадив англомовні курси у навчальний процес магістрів-міжнародників. Крім того, на зустрічі був презентований змішаний онлайн-курс «Політика історичної пам’яті», створений на платформі Moodle МДУ.


Завдяки участі у міжнародному проєкті на базі Маріупольського держуніверситету був створений Центр Балто-Чорноморських регіональних студій, оснащений сучасною технікою і тематичною літературою. Основним завданням центру є сприяння всебічному співробітництву МДУ, Маріуполя та України з країнами Балто-Чорноморського регіону.


Участь у проєкті Еразмус+ надає можливість студентам і викладачам стажуватися в університетах Естонії, Швеції, Литви та Польщі. Вже у лютому п’ятеро студентів спеціальності «Міжнародні відносини, соціальні комунікації та регіональні студії» МДУ візьмуть участь у Зимовій політичній школі Університету Тарту, яка проходитиме у курортному містечку Кіряке (Естонія).


Читайте також: З 2020 року МДУ готуватиме журналістів за європейськими програмами


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ


 

Переглядів: 332 | Додав: Press2