Головна » 2013 » Травень » 8 » Батьки висловили щиру подяку ректору та викладацькому складу МДУ
14:37
Батьки висловили щиру подяку ректору та викладацькому складу МДУ

 

Ректору Маріупольського державного університету,
доктору політичних наук,
професору,
завідувачу кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
Почесному консулу Республіки Кіпр у м. Маріуполь
Балабанову Костянтину Васильовичу


Шановний Костянтин Васильович!

Звертаємося до Вас зі словами щирої подяки за високий рівень організації і керівництва навчальним процесом у Маріупольському державному університеті.
За період навчання з 2008 – 2012 рр. на історичному факультеті, спеціальності «Міжнародні відносини» наша донька Константинова Віра Андріївна здобула глибокі знання, які дозволили їй вступити на 5 курс ОКР «Спеціаліст» Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова (денна форма навчання, навчання за рахунок коштів бюджету) з найвищим рейтингом за результатами Вступної кампанії 2012 р.
Протягом 2012 – 2013 навчального року вона гідно продовжила навчання, склавши на «відмінно» передбачений освітньою програмою професійний мінімум. Завдяки високому рівню підготовки зі спеціальності Константинова В. А. здобула можливість пройти переддипломну практику у Міністерстві закордонних справ України у м. Київ (Департамент з фінансово-адміністративних питань та діловодства Управління генерального секретаріату).

Окрему подяку хочеться висловити педагогічному колективу кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики: М. В. Булику, М. Т. Подибайло, О. О. Черепченко, С. П. Пахоменко, а також М. М. Тарапатову, за професіоналізм, творчій підхід і відданість своїй справі.

Від усієї душі бажаємо Вам успішно продовжувати свою професійну діяльність ще довгі роки.

З повагою,
Контантинов А.В.
Константинова Ю.В.

 

 

Текст подяки повністю відповідає оригіналу, надісланому електронною поштою.
Переглядів: 930 | Додав: Прес-центр