Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Безкоштовний курс «Механіка реформ» на платформі Prometheus
15:46
Безкоштовний курс «Механіка реформ» на платформі Prometheus

На платформі Prometheus розміщений безкоштовний курс «Механіка реформ» присвячений реформам в Україні, які відбулися після Революції Гідності. Онлайн-курс допоможе дізнатися, як проводилися реформи, який досвід та ідеологія бралися за основу, чому ухвалювались ті або інші рішення безпосередньо від людей, які працювали над розробкою та впровадженням реформ.

Курс відповість на такі питання: як будувати нові інститути поведінки у державі, чому реформування відбувається важче у демократичному суспільстві, ніж у авторитарному, як зрозуміти, що демократія – це завжди компроміс, чому важливо будувати ефективну бюрократію тощо.


До створення онлайн-курсу «Механіка реформ» долучилися провідні реформатори України – автор системи публічних закупівель ProZorro Олександр Стародубцев, в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, генеральний директор ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський, Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, команда ДП «ПРОЗОРРО. ПРОДАЖІ» та інші.


Реєстрація на курс доступна за посиланням.

Читайте також: Стажування для студентів в аналітичних центрах (подача заявок – до 22 листопада)

Переглядів: 71 | Додав: Press