Головна » 2022 » June » 16 » Безпосередньо з України: ректор МДУ Микола Трофименко представив виш на міжнародній конференції
16:40
Безпосередньо з України: ректор МДУ Микола Трофименко представив виш на міжнародній конференції

16 червня відбулася Міжнародна онлайн-конференція Directly from Ukraine: Economy and Business in the time of War. Актуальна тема сьогодення зібрала представників сфер управління державних і приватних підприємств та установ України.

Ведучими спікерами стали ректор Маріупольського державного університету, професор Микола Трофименко, генеральний директор ТОВ «РЕНТА-ПРИМ» Віталій Купчак та член ради Національного банку України Віктор Козюк.


Основними темами дискусії стали питання фінансової політики, бізнесу та української освіти в умовах повномасштабної війни. Очільник МДУ доповів про стан роботи університету у Києві та визначив його головну, наразі, місію.

 

Ми розуміємо, що відновлення університету є головною опорою збереження українського Маріуполя, і саме з вишу розпочнеться відбудова міста після звільнення. Продовження роботи саме у Києві є гарною допомогою нашій країні задля перемоги на науковому та інформаційному фронті,

–  Микола Трофименко. 

 

Організатори та учасники онлайн-конференції виказали підтримку Маріупольському університету, відзначивши героїзм і мужність колективу вишу.

Читайте також: Вища освіта в умовах війни: ректор МДУ Микола Трофименко представив університет на міжнародному форумі

 

Переглядів: 192 | Додав: Press2