Головна » 2017 » Грудень » 18 » Близько 100 учнів-членів Малої академії наук України захищали наукові роботи на базі МДУ
10:05
Близько 100 учнів-членів Малої академії наук України захищали наукові роботи на базі МДУ

17 грудня на базі Маріупольського державного університету відбувся фінальний тур I (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Головна мета конкурсу – залучення школярів до науково-дослідницької та експериментальної роботи, розвиток у них аналітичних здібностей і навичок публічного виступу, формування активної громадянської позиції

МДУ вже протягом багатьох років активно підтримує науково-дослідну роботу учнів. Провідні фахівці МДУ проводять заочне оцінювання та рецензування робіт учнів і очолюють журі секцій МАН, а також надають всебічну консультативну допомогу учням та їхнім науковим керівникам у ході підготовки досліджень. Є серед старшокласників Маріуполя і ті, чиїми роботами безпосередньо керували викладачі Маріупольського державного університету.

На загальних зборах з нагоди відкриття конкурсу з вітальним словом виступила завідувач кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ, доцент Галина Батичко, яка побажала учасникам успіхів у навчанні і подальшій науковій діяльності. Також учасників конкурсу привітала спеціаліст Маріупольського науково-методичного центру Олена Борецька.

На базі університету працювали 23 наукові секції. Школярі представили наукові роботи, присвячені актуальним проблемам у галузі економіки, права, історії, геології, журналістики, психології, мистецтвознавства, української, російської, англійської, німецької мов, української та зарубіжної літератури. Цього року близько 100 юних дослідників презентували свої роботи в стінах МДУ.

За підсумками конкурсу журі визначило призерів міського етапу, які візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Читайте також: Оголошено конкурс наукових робіт на тему проблем оподаткування

Переглядів: 280 | Додав: Прес-центр