Головна » 2023 » Березень » 3 » Будуємо демократію разом: МДУ долучився до європейської асоціації
17:50
Будуємо демократію разом: МДУ долучився до європейської асоціації

Маріупольський державний університет став членом Європейської асоціації місцевої демократії (European Association for Local Democracy). Одностайне рішення прийняте на засіданні Ради Керівників ALDA, яке відвідав ректор МДУ, професор Микола Трофименко.

Організація є ключовим учасником у співпраці між місцевими органами влади та громадянським суспільством у Європі, сусідніх країнах та по всьому світу.


Під час онлайн-зустрічі очільник незламного вишу розповів про відновлення роботи в умовах тимчасового переміщення до Києва. Він поділився впевненими прагненнями побудувати новий університет, частиною якого стане представництво ALDA, що функціонувало у Маріуполі за мирних часів.


Напередодні приєднання до міжнародної організації Маріупольський університет відвідали генеральна секретарка ALDA Антонелла Вальморбіда, керівник відділу Східного партнерства та Центральної Азії Александру Койка та консультант з розвитку асоціації місцевої демократії в Україні Бартек Островскі. Керівництво асоціації виразило підтримку академічній спільноті вишу. 
 

Ми з колегами залишилися у захваті після візиту. Побачили вражаючий досвід контролю, який дозволяє не втрачати студентів. МДУ відображає політичну залученість у публічному житті Маріуполя і відіграє важливу роль у відновленні міста. Сподіваємося, що разом реалізуємо багато цікавих проєктів,

– генеральна секретарка ALDA Антонелла Вальморбіда.

 

Читайте також: МДУ впроваджуватиме громадянську освіту спільно з фундацією виборчих систем


На фото: представники ALDA під час відвідин Маріупольського університету

Переглядів: 142 | Додав: Press