Головна » 2019 » Листопад » 18 » У центрі «Вікно в Америку» члени Англійських розмовних клубів святкували День Подяки і дивилися мультфільм «Монстри на канікулах»
13:29
У центрі «Вікно в Америку» члени Англійських розмовних клубів святкували День Подяки і дивилися мультфільм «Монстри на канікулах»

16 листопада в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», що працює на базі наукової бібліотеки Маріупольського державного університету, відбулося чергове засідання Англійського розмовного клубу для підлітків (English Speaking Club Teens). Засідання було присвячене Дню Подяки (Thanksgiving Day), який американці святкують в останній четвер листопада.

Під час заняття волонтерка центру, вчителька англійської мови Наталія Юхименко ознайомила школярів з історією виникнення та особливостями святкування Дня Подяки у США. Присутні уявили себе за урочистим столом і подякували за все прекрасне, що мають у своєму житті, після чого спробували розв’язувати тематичний кросворд. Другу частину уроку члени клубу присвятили складанню речень у Present Simple та Present Continuous Tenses.


Члени Англійського розмовного клубу любителів кіно (English Speaking Movie Fans Club) цього дня дивилися американський комедійний мультфільм «Монстри на канікулах» (Hotel Transylvania). Після перегляду керівник клубу, старший викладач кафедри теорії та практики перекладу МДУ Яна Панова запропонувала присутнім пограти у гру «My Three» і розповісти про три божевільні вчинки, про які ніколи не дізнаються їх батьки. 
 

Читайте також: Діти вивчали англійську та створювали декоративних пташок на базі центру «Вікно в Америку»

Переглядів: 171 | Додав: Press