Головна » 2018 » Травень » 5 » Cтуденти МДУ отримуватимуть іменні стипендії Президента України і М.С. Грушевського
15:50
Cтуденти МДУ отримуватимуть іменні стипендії Президента України і М.С. Грушевського

П’ятеро студентів Маріупольського державного університету удостоєні академічних стипендій Президента України та імені М. С. Грушевського, які призначаються за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі.

Стипендії Президента України удостоєна студентка спеціальності «Міжнародні відносини» Олександра Рабчевська, яка активно займається науковою та громадською діяльністю, бере участь у міжнародних студентських і всеукраїнських науково-практичних конференціях, олімпіадах та конкурсах.

 

Президентську стипендію отримуватиме студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Валерія Гнідіна. Дівчина плідно займається науково-дослідною роботою та має близько 20 наукових публікацій за результатами власних досліджень.

 

Магістрантка спеціальності «Філологія. Переклад (новогрецька)» Світлана Романенкова за успіхи у науково-дослідній діяльності й активну участь у громадському житті університету теж отримуватиме президентську стипендію.

 

Стипендія імені М. С. Грушевського призначена студентці спеціальності «Мова та література (новогрецька)» Анні Шабан. Вона має високі результати у навчанні та науковій діяльності, бере участь у громадських заходах на рівні університету і міста, є постійним учасником конкурсів, націлених на популяризацію грецької культури і традицій.

 

Також стипендію М. С. Грушевського отримуватиме магістрант спеціальності «Історія та археологія» Олександр Щекутьєв, який вже не перший рік демонструє зразкову успішність. Він неодноразово брав участь у міжнародних студентських турнірах і науково-практичних конференціях, а також ставав переможцем всеукраїнської студентської олімпіади з історії.

 

Щиро вітаємо стипендіатів і бажаємо подальших успіхів!

Читайте також: Стипендії на навчання у Казахстані (подача заявок – до 11 травня)

Переглядів: 571 | Додав: Press