Головна » 2018 » Вересень » 28 » «Дебют - 2018»: танцювальне шоу «MyDance» у МДУ
11:31
«Дебют - 2018»: танцювальне шоу «MyDance» у МДУ

27 вересня у Маріупольському державному університеті стартував ХVII Фестиваль студентської творчості «Дебют - 2018». За традицією першим етапом фестивалю стало яскраве танцювальне шоу «MyDance», організоване Молодіжним центром та студентською радою за підтримки профкому МДУ.

Молодіжним центром та студентською радою за підтримки профкому МДУ. У шоу взяли участь 250 студентів з усіх факультетів. Основою команд були першокурсники, а їх наставниками були студенти старших курсів.


З відкриттям фестивалю учасників привітала проректор з науково-педагогічної роботи МДУ Ірина Петрова. Вона зазначила, що подібні свята є важливою складовою студентського життя і побажала нинішнім першокурсникам великих творчих успіхів і перемог.


Цього року виступи команд об'єднувала тема кінематографа. До складу журі увійшли суддя 1-ї категорії, майстер спорту з бальних танців, постановник і хореограф Сергій Волчецький, помічник проректора з НПР з питань виховної роботи Лідія Коробченко, керівник колективу спортивно-бального танцю МДУ Ольга Волошина, керівник народного ансамблю народного танцю «Промінь» МДУ Олексій Ковальов та керівник народного ансамблю народного танцю «Промінь» МДУ (2014-2016) Катерина Пупирєва.


Програма танцювального шоу «MyDance» традиційно включала три етапи: «Візитка», «Конкурс капітанів» та «Жива листівка». Всі факультети відповідально і творчо підійшли до підготовки своїх виступів.

Команда економіко-правового факультету «Магія поза Хогвартсом» (капітан Софія Козлова) занурила глядачів у фантастичний світ Гаррі Поттера.
 

Подорож усесвітом Marvel організувала збірна факультету іноземних мов «Месники» (капітан  Юлія Белай). Пригодницький жанр і фільм «Мумія» обрали студенти факультету філології та масових комунікацій, які об'єдналися в команду «Діти Єгипту» (капітан Анастасія Сарбаш).
 

Кінострічка «Великий Гетсбі» лягла в основу виступу команди історичного факультету «True love» (капітан Аріна Паскевич). Ще одну історію кохання з мультфільму «Діти дощу» розповіли студенти факультету грецької філології та перекладу «Чекай дощу» (капітан Володимир Гнутов).


Виступи всіх команд були яскравими та незвичайними, тож журі було важко визначити найкращих. За підсумками танцювального змагання перемогу здобула команда факультету грецької філології та перекладу «Чекай дощу», друге місце посіла збірна факультету філології та масових комунікацій «Діти Єгипту», третє - «True love» (історичний факультет). 


Крім того, журі визначило переможців у номінаціях: «Кращим капітаном» стала студентка економіко-правового факультету Софія Козлова, а «Кращою групою підтримки» - вболівальники факультету філології та масових комунікацій.


Нагадаємо, що у рамках фестивалю на першокурсників очікують також інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» та огляд-конкурс талантів за жанрами (вокал, хореографія, інструментальний жанр). А завершиться фестиваль студентської творчості гала-концертом, присвяченим Міжнародному дню студента. Саме тоді стане відомо, кому дістанеться перехідний кубок і звання «Найбільш творчий факультет МДУ».


Читайте також: Генеральний консул Греції Елені Георгопулу розповіла студентам про внесок Греції у світову культуру

Переглядів: 529 | Додав: Прес-центр