Головна » 2018 » Жовтень » 24 » «Дебют-2018»: першокурсники МДУ показали свої таланти у жанрі «Хореографія»
16:44
«Дебют-2018»: першокурсники МДУ показали свої таланти у жанрі «Хореографія»

24 жовтня у Маріупольському державному університеті відбувся заключний огляд-конкурс у рамках третього етапу Фестивалю студентської творчості «Дебют-2018». Першокурсники демонстрували свої таланти у жанрі «Хореографія» у категоріях «Соло», «Дует-тріо» і «Танцювальні колективи».

Виступи учасників оцінювали художній керівник Балет-центру Олена Беркова, художній керівник ансамблю «Асорті» Тетяна Рубан та керівник колективу спортивного бального танцю МДУ Ольга Волошина.


Кожен з учасників виклався на повну. Студенти вражали глядачів не лише хореографічними постановками, а й гримом та костюмами.


У категорії «Соло» I місце посіла Ганна Коваленко (факультет грецької філології та перекладу), II місце розділили Анастасія Сарбаш (факультет філології та масових комунікацій) та Ганна Тараненко (факультет грецької філології та перекладу), III місце посів Шавіль Молчанов (факультет іноземних мов). Гучне гран-прі здобула Софія Козлова (економіко-правовий факультет).


У категорії «Дует-тріо» переможцями стали Ганна Коваленко та Володимир Гнутов (факультет грецької філології та перекладу), II місце розділили дуети Ганни Тараненко і Валерії Саранової (факультет грецької філології та перекладу) та Софії Козлової і Віталія Радіонова (економіко-правовий факультет). III місце посіли Дарина Шумейко та Іван Бобровський (факультет філології та масових комунікацій).


У категорії «Танцювальні колективи» I місце посіли колективи «Save Yourself» (факультет філології та масових комунікацій) та «Злодюжки» (факультет грецької філології та перекладу), II місце - колектив «Brotherhood» (економіко-правовий факультет), III місце - «Мисливці за привидами» (факультет філології та масових комунікацій).


Нагородження призерів усіх етапів фестивалю «Дебют - 2018» відбудеться під час святкового концерту до Міжнародного дня студента. 


Читайте також: «Дебют-2018»: у МДУ визначили переможців огляд-конкурсу «Вокал. Інструментальний жанр»

Переглядів: 212 | Додав: Press