Головна » 2018 » Жовтень » 19 » «Дебют-2018»: у МДУ визначили переможців огляду-конкурсу за жанром «Конферанс. Художнє читання»
09:54
«Дебют-2018»: у МДУ визначили переможців огляду-конкурсу за жанром «Конферанс. Художнє читання»

18 жовтня у Маріупольському державному університеті розпочався третій етап Фестивалю студентської творчості «Дебют-2018» – огляд-конкурс за жанром «Конферанс. Художнє читання». 

Виступи талановитих першокурсників оцінювало журі, до складу якого увійшли ведучий Олексій Симонов, ведуча телепередачі «Утро LIVE» на Маріупольському телебаченні Алевтина Швецова, керівник весільного агентства Денис Влашин.

Огляд за жанром «Конферанс. Художнє читання» – це прекрасна можливість для студентів виявити свої акторські й ораторські здібності. Журі оцінювало, наскільки виразно й емоційно учасники читали обрані поезії, а також їх експромт у ролі ведучих. Цікавими і, часом, кумедними були спроби першокурсників-«конферансьє» прочитати запропонові тексти, виступаючи у різних амплуа.


За підсумками огляду у категорії «Конферанс» I місце посіла Дарина Волошина (факультет грецької філології та перекладу), II місце – Валентина Руф (факультет філології та масових комунікацій), III місце Лада Юшина (факультет філології та масових комунікацій) та Микола Шабельник (економіко-правовий факультет).


У категорії «Художнє читання» заслужену перемогу здобули Богдан Ялі та Валентина Руф (факультет філології та масових комунікацій) та Ярослава Комісарук (економіко-правовий факультет), II місце посіла Ганна Андрущук (факультет філології та масових комунікацій), III місце – Діана Дзигим (факультет грецької філології та перекладу).


Під час оголошення результатів члени журі дали учасникам поради щодо вдосконалення їх творчих здібностей у напрямках художнього читання і конферансу та побажали великих творчих успіхів. 


Вже незабаром учасники продемонструють свої таланти у наступних конкурсах за жанрами «Вокал. Інструментальний жанр» та «Хореографія».


Читайте також: «Дебют - 2018»: інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?»

Переглядів: 293 | Додав: Press