Головна » 2018 » Липень » 12 » День Франції в Маріуполі: ректор МДУ зустрівся із Послом Ізабель Дюмон
14:23
День Франції в Маріуполі: ректор МДУ зустрівся із Послом Ізабель Дюмон

11 липня у Маріуполі вперше пройшов День Франції. Програма масштабного фестивалю, приуроченого до Дня взяття Бастилії, включала низку культурно-розважальних заходів: кінопокази, концерти, художні виставки, гонки на триколісних велосипедах і самокатах, виступи вуличних музикантів тощо. Організатором виступила Маріупольська міська рада.

Почесним гостем фестивалю стала Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон. Вона відвідала концерт камерного оркестру «Ренесанс», виступивши у його складі, а також французьке містечко, яке розташувалося у Міському саду. 

 

У рамках Дня Франції в Маріуполі ректор Маріупольського державного університету, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов зустрівся з Ізабель Дюмон, співробітниками Посольства та головою Торгово-промислової палати України, Почесним консулом Французької Республіки у м. Донецьк (Київ), членом Наглядової ради МДУ Геннадієм Чижиковим. Обговорювалися перспективи розвитку співпраці, зокрема, підписання угод із французькими вишами, стажування студентів і викладачів університету у Франції.


МДУ готує фахівців за спеціальністю «Мова та література (французька)» з 2014 року і вже здійснив перший випуск бакалаврів. Загалом на сьогоднішній день французьку мову як основну спеціальність і як іноземну мову вивчають понад 50 студентів вишу. Викладання французької мови в університеті забезпечує кафедра німецької та французької філології, яка активно співпрацює з Посольством Франції в Україні.


Нагадаємо, що Посол Франції в Україні двічі відвідувала Маріупольський державний університет. У 2015 році вона взяла участь у відкритті Інформаційного центру ЄС, прибувши у складі делегації послів європейських країн, а минулого року під час візиту до Маріуполя завітала до МДУ і зустрілася з керівництвом вишу.


Читайте також: Презентація молодіжних можливостей програми ERASMUS+ у Маріуполі

Переглядів: 450 | Додав: Прес-центр