Головна » 2018 » Квітень » 24 » День кар'єри ЄС: молоді фахівці дізналися про перспективи працевлаштування у Маріуполі
14:52
День кар'єри ЄС: молоді фахівці дізналися про перспективи працевлаштування у Маріуполі

24 квітня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри ЄС, організований Представництвом Європейського Союзу в Україні, Інформаційним центром ЄС у Маріуполі та ГО «Фундація "Відкрите суспільство"» за сприяння відділу з організації практик та працевлаштування випускників МДУ.

У заході взяли участь близько 30 роботодавців, які представляли органи місцевого самоврядування, банківські установи, адвокатські компанії, підприємства сфери послуг, громадські організації та благодійні фонди. Під час Дня кар'єри вони змогли розповісти про наявні вакансії та безпосередньо поспілкуватися з претендентами.

 

У свою чергу молодь мала можливість записатися на стажування і пройти співбесіду, а також отримати корисні знання та навички, відвідавши презентації, дискусії та тренінги. Загалом День кар'єри ЄС відвідали понад 400 осіб.

 

На офіційному відкритті присутніх привітали ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, секретар міської ради Маріуполя Степан Махсма, Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу, координатор проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні» Представництва ЄС в Україні Ірина Диба. Вони наголосили на важливості подібних проектів, націлених на сприяння працевлаштуванню молоді.

Програма Дня кар'єри включала панельну дискусію «Можливості кар'єрного росту для молоді Маріуполя», яка пройшла за участі проректора з міжнародних зв'язків МДУ, професор Микола Трофименка, випускників проекту EU Study Days Олександри Рабчевської та Богдана Панченка, студентів МДУ та маріупольських школярів.

Великий інтерес викликала презентація «Як отримати грант на навчання, викладання або обмін за програмою ERASMUS+?», яку провела менеджер з індивідуальних можливостей програми ERASMUS+ Катерина Жданова.

 

Переглянути презентацію

 

Також молодь мала змогу відвідати тренінг доцента кафедри практичної психології МДУ Лілії Тищенко «Психологічні аспекти особистісної професійної самопрезентації як фактор конкурентоспроможності фахівців» або взяти участь у діловій фінансовій грі «Життєвий капітал», яку проводила член громадської організації «Міжнародна академія гуманітарних наук» Лариса Петрова.

День кар'єри ЄС проводиться у Маріупольському державному університеті вже другий рік у рамках проекту «ЄС: вибір української молоді», який націлений на сприяння поширенню інформації про Євросоюз і процеси євроінтеграції України.

 

Читайте також: Посол Кіпру Луїс Телемаху обговорив зі студентами перспективи євроінтеграції України

Переглядів: 380 | Додав: Прес-центр