Головна » 2021 » Травень » 25 » Кафедра соціальних комунікацій МДУ провела День відкритих дверей у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN
17:20
Кафедра соціальних комунікацій МДУ провела День відкритих дверей у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN

На базі кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету відбувся День відкритих дверей у межах міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм».

Захід пройшов у дистанційному форматі, об'єднавши стейкхолдерів, журналістів-практиків, викладачів, студентів та учнів шкіл і ліцеїв.


Модератором онлайн-зустрічі виступила декан факультету філології та масових комунікацій, професор Світлана Безчотнікова. На початку заходу учасники прослухали відеозвернення керівника проєкту, професора Університету Бат Спа Єна Гадда.
 

Мета DESTIN трансформувати освітнє середовище для журналістики та мас-медіа в Україні, щоб університетські курси на освітніх ступенях «Бакалавр» і «Магістр» відповідали запитам студентів, журналістів, медіа-індустрії та українському суспільству в цілому. Ми підтримали розвиток 20 нових освітніх програм у 10 вишах, які вже розпочали навчання за новими програмами,

–  Єн Гадд.


Викладачі кафедри презентували абітурієнтам оновлені програми «Журналістика та соціальна комунікація» і «Журналістика. Медіа комунікації та зв‘язки з громадськістю». Вони дозволять молоді оволодіти професійними навичками і компетенціями.


Завідувач кафедри соціальних комунікацій, професор Тетяна Іванова закцентувала увагу присутніх на вдосконалених курсах з реклами та зв'язків з громадськістю. Радіожурналіст, медіатренер, старший викладач Андрій Куликов та асистент Наталія Андреєва розповіли про курси з радіовиробництва та нові можливості прямоефірного мовлення. У свою чергу, доцент Олександр Черепченко поділився здобутками оновленого курсу з журналістського розслідування. А доценти Ірина Вялкова та Олена Мельникова-Курганова представили курс з газетно-журнального фаху, який також зазнав якісних змін.


Не залишився осторонь і пресцентр факультету. Студенти-журналісти продемонстрували майбутнім абітурієнтам свої редакторські напрацювання у виданнях та студентський самвидав із численними проєктами газет і журналів. Також вони поділилися власним досвідом дуальної освіти під час прямого включення зі студії телеканалу «Маріупольське телебачення».


Вагомими результатами проєкту DESTIN стали курс з медіаграмотності та медіадосліджень і цифрова платформа MediaHub, що сприятимуть отриманню нових знань у позанавчальний час.


По завершенні Дня відкритих дверей кафедра соціальних комунікацій отримала зворотній зв'язок від учнів маріупольських закладів освіти, які пройшли анкетування.


Читайте також: Майстер-клас з мобільної журналістики від Ліззі Пауелл об’єднав міжнародні проєкти МДУ DESTIN та MediaHub

Переглядів: 634 | Додав: Прес-центр