Головна » 2017 » Грудень » 8 » День відкритих дверей у Юридичній кліниці МДУ
16:17
День відкритих дверей у Юридичній кліниці МДУ

7 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Юридичній клініці Маріупольського державного університету відбувся День відкритих дверей. Захід організовано керівником Юридичної кліники МДУ, старшим викладачем кафедри права та публічного адміністрування Наталею Загородньою.

Проведення Всеукраїнського тижня права має на меті підвищення рівня правової культури населення, інформування громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

У заході взяли участь представники Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги і Головного Управління Державної міграційної служби України, а також студенти Маріупольського держуніверситету.

Пріоритетними напрямками правової допомоги у сучасних умовах є її доступність, таку допомогу мають отримувати навіть малозабезпечені верстви населення. Діяльність Юридичної клініки МДУ забезпечує безкоштовною і кваліфікованою юридичною допомогою соціально незахищених осіб.

На День відкритих дверей для студентів презентували загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Одним із ключових елементів реалізації такого проекту є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, що дає можливість захистити свої права кожному.

Нагадаємо, що Юридична клініка МДУ надає безкоштовні юридичні консультації, які можна отримати по четвергам і п’ятницям з 14:30 до 16:30 за адресою пр. Миру, 93б. За детальною інформацією звертайтесь за телефонами (0629) 52-82-43, 34-42-71.

Читайте також: Професор МДУ Борис Свірський зустрівся зі співробітниками поліції

Переглядів: 431 | Додав: Press