Головна » 2020 » Травень » 22 » Державна казначейська служба України відзначила високий професіоналізм головного бухгалтера МДУ Анжеліки Дощік
13:10
Державна казначейська служба України відзначила високий професіоналізм головного бухгалтера МДУ Анжеліки Дощік

Управління Державної казначейської служби України у м. Маріуполі Донецької області відзначило високий рівень кваліфікації головного бухгалтера Маріупольського державного університету Анжеліки Дощік.

За підсумками роботи Комісії з оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень Анжеліка Миколаївна отримала 950 балів із 1000 можливих, що підкреслює її бездоганну майстерність у фінансовій діяльності.


З цієї нагоди керівництво МДУ відзначило фахівчиню подякою ректора за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання професійних обов'язків та вагомий внесок у розвиток університету.


Анжеліка Дощік працює у Маріупольському держуніверситеті з 2002 року. За цей час вона обіймала посади начальника планово-фінансового відділу та заступника головного бухгалтера з планово-фінансових питань, а з 2015 року і по теперішній час очолює бухгалтерську службу університету.


За свою вийняткову діяльність вона неодноразово отримувала почесні грамоти Державної податкової інспекції у м. Маріуполь, Донецької облдержадміністрації та подяки Маріупольського міського голови.


Щиро вітаємо Анжеліку Миколаївну та бажаємо життєвих перемог і подальших великих успіхів!


Читайте також: Проректор МДУ Микола Трофименко – «Заслужений працівник освіти України»

Переглядів: 267 | Додав: Press2