Головна » 2020 » Серпень » 31 » Діалог поколінь: запрошуємо молодь до участі у міжнародному історичному проєкті
17:00
Діалог поколінь: запрошуємо молодь до участі у міжнародному історичному проєкті

Міжнародна громадська організація «Основи свободи» запрошує молодь до участі у проєкті «Історія починається в родині: діалог поколінь». Хлопці та дівчата з Німеччини, Польщі та України досліджуватимуть період 1933-1945 років за допомогою родинних історій.

Цьогорічний проєкт реалізовуватиметься онлайн. Для участі необхідно надіслати заявку до 4 вересня.


Навчальна програма розпочнеться 1 жовтня і включатиме 10 сесій. Під час занять молодь дізнається, яку роль родинні історії займають у творенні національної та міжнародної культури пам’яті, що включає осмислення подій часів націонал-соціалізму, Другої світової війни та усвідомлення їх масштабів і наслідків. Учасники проєкту матимуть змогу віртуально побачити Державний музей Аушвіц-Біркенау у Польщі, місце пам’яті Берґен-Бельзен у Німеччині та місця пам’яті у Львові. 


Під час роботи над власними дослідженнями молодь працюватиме з історичними джерелами, спілкуватиметься з людьми, які постраждали від нацистської політики винищення та окупації в Європі, а також від сталінського режиму. Проєкт завершиться презентацією результатів досліджень, яка проходитиме у грудні.


Більше інформації про проєкт – за посиланням.

 

Читайте також: Вивчати історію весело: викладачі та студенти МДУ розробили прототипи настільних історичних ігор

Переглядів: 188 | Додав: Press