Головна » 2016 » Вересень » 20 » Ділимося досвідом: Центральна бібліотека ім. В. Г. Короленка презентувала Пункт європейського інформування
16:33
Ділимося досвідом: Центральна бібліотека ім. В. Г. Короленка презентувала Пункт європейського інформування

16 вересня у Маріуполі був організований Бібліотечний кластер інноваційних послуг у галузі дозвілля «Бібліотека у 3D форматі», у рамках якого Центральна бібліотека ім. В. Г. Короленка представила Пункт європейського інформування «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся у бібліотеках». Під час презентації маріупольцям роздавали друковану продукцію і розповідали про послуги, що надаються Пунктом.

На презентації побувала координатор Інформаційного центру ЄС на базі Маріупольського державного університету, старший викладач кафедри філософії та соціології Катерина Трима. У МДУ Інформаційний центр Європейського союзу працює з жовтня 2015 року. Його відкриття відбулося за участі Голови Представництва ЄС в Україні, Посла Яна Томбінського, а також послів Греції, Франції, Кіпру та Чехії.

Катерина Трима поділилася досвідом організації інформування жителів про діяльність Євросоюзу з колегами із Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка та запропонувала обговорити перспективи партнерства, зокрема, проведення спільних культурно-просвітницьких заходів для жителів міста.

 

У Пункті європейського інформування на базі Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка всі охочі можуть отримати доступ до електронних баз даних про Європейський Союз та євроінтеграції, розширити свої знання про політичний, економічний устрій ЄС і його культурне різноманіття, поглибити розуміння традиційних європейських цінностей.

Читайте також: Студенти МДУ отримали іменні стипендії Фонду Бумбураса

Переглядів: 316 | Додав: Прес-центр