Головна » 2022 » April » 14 » Для викладачів і студентів МДУ відновлюється робота Навчального порталу Moodle. Розклад занять
17:10
Для викладачів і студентів МДУ відновлюється робота Навчального порталу Moodle. Розклад занять

Навчальний портал Маріупольського державного університету Moodle відновлює роботу. Співробітникам вишу вдалося вивезти до Львова сервери, що забезпечують освітній процес у дистанційному форматі.
 
Звертаємо увагу, відтепер Навчальний портал університету доступний за новим посиланням: http://moodlemdu.lute.lviv.ua/. Дані облікових записів, серед яких логіни, паролі, навчальні курси, залишилися без змін.  

 

Прохання до кураторів академічних груп, викладачів і студентів поширювати нове посилання на Навчальний портал МДУ, щоб усі учасники освітнього процесу вчасно приступили до занять. Нагадуємо, навчання у Маріупольському університеті продовжиться з 18 квітня у дистанційному форматі.
 

Розклад занять на Навчальному порталі Moodle


У разі виникнення питань щодо відновлення доступу до облікових записів, розміщення дистанційних курсів, оновлення навчального матеріалу та інших питань стосовно функціонування порталу, звертайтеся до Навчальної лабораторії з розвитку дистанційного навчання МДУ за електронною адресою: distance@mdu.in.ua.
 

Читайте також: Робота в умовах війни і вимушеної евакуації: Викладачі та співробітники МДУ провели оперативну нараду

Переглядів: 1085 | Додав: Press