Головна » 2018 » Серпень » 31 » До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського студенти МДУ переклали його твори новогрецькою мовою
14:35
До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського студенти МДУ переклали його твори новогрецькою мовою

29 серпня у Мобільній галереї «Світ захоплень» Центральної міської бібліотеки імені В. Г. Короленка відкрилася виставка творчих робіт «Виховання добром», яка народилася з ініціативи студентів Маріупольського державного університету.

Експозиція присвячена видатному українцю, педагогу-новатору, письменнику Василю Сухомлинському. 28 вересня виповнюється 100 років від дня його народження.

Під час виробничої практики студенти спеціальності «Переклад  (новогрецька)» перекладали дитячі оповідання Василя Сухомлинського новогрецькою мовою. Водночас із творчим процесом виникла ідея проілюструвати перекладені твори. Про це на відкритті виставки розповіла старший викладач кафедри грецької філології та перекладу МДУ Евеліна Рябченко.


Із цією пропозицією студенти звернулися до викладача художнього відділення Школи мистецтв Любові Макаренко. Під її керівництвом художники-початківці створили ілюстрації до оповідань і казок Василя Сухомлинського «Флейта і вітер», «Осінь принесла золоті стрічки», «Ледача подушка», «Дівчинка і ромашка», «Дуб під вікном», «Як Зайчик грівся при Місяці», «Він тільки живий красивий» тощо. В експозиції Мобільної галереї представлені 24 малюнки, виконані гуашшю, аквареллю та пастеллю.


Ілюстрації вихованців Школи мистецтв увійдуть до збірки студентських перекладів творів Василя Сухомлинського, яку планується видати у вересні-жовтні цього року. 


Виставка «Виховання добром» працюватиме у Центральній міській бібліотеці імені В. Г. Короленка до 5 вересня. Вхід вільний.


Читайте також: Студенти МДУ успішно завершили стажування у Греції

Переглядів: 223 | Додав: Press