Головна » 2017 » Березень » 23 » До 75-річчя Донеччини у МДУ пройшла відкрита лекція «Освіта Донбасу: історія та сучасність»
12:01
До 75-річчя Донеччини у МДУ пройшла відкрита лекція «Освіта Донбасу: історія та сучасність»

Цього тижня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшла публічна лекція завідувача кафедри педагогіки та освіти, доцента Леніни Задорожної-Княгницької на тему: «Освіта Донбасу: історія та сучасність». Лекцію відвідали студенти факультетів філології та масових комунікацій, новогрецької філології, іноземних мов.

Лекція, проведена у рамках плану заходів університету з відзначення 75-річчя Донецької області, розкрила перед студентами яскраву ретроспективу становлення та розвитку освітніх закладів Південного Сходу України від початку XIX століття до сьогодення.

На лекції розглядалися особливості формування освітніх систем етно-конфесійних спільнот, які населяли територію Приазов’я, специфіка функціонування навчальних закладів у поліетнічному, полікультурному просторі Донеччини протягом різних історичних періодів.

Лектор зосередила увагу слухачів на історії становлення та розвитку навчальних закладів Маріуполя, діяльності освітніх діячів регіону, які створили міцний фундамент для подальшого розвитку міста як культурного центру Приазов’я.

Читайте також: На факультеті іноземних мов відзначили Міжнародний день франкофонії

Переглядів: 321 | Додав: Прес-центр