Головна » 2018 » Березень » 7 » До 8 Березня у Маріуполі відбувся обласний професійно-творчий конкурс "Феєрія краси - 2018"
22:47
До 8 Березня у Маріуполі відбувся обласний професійно-творчий конкурс "Феєрія краси - 2018"

Напередодні Міжнародного жіночого дня у Палаці культури «Молодіжний» пройшов Перший відкритий обласний професійно-творчий конкурс «Феєрія краси - 2018», ініціатором якого виступило Головне управління Національної поліції в Донецькій області. У конкурсі взяли участь представниці ГУНП в Донецькій області, Управління патрульної поліції в Донецькій області, Маріупольського державного університету, Приазовського державного технічного університету, Донецького юридичного інституту МВС України, Територіального медичного об’єднання МВС України по Донецькій області, НВК «Ліцей-школа № 48», на базі якого дії громадська організація «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських».

МДУ представляла магістрантка спеціальності «Міжнародні відносини», співробітник Молодіжного центру університету Марія Велько.

Програма конкурсу включала самопрезентацію учасниць, творчий та інтелектуальний етапи. Виступи учасників оцінювали начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, який очолив журі конкурсу,  народний депутат України Дмитро Лубінець, ректор МДУ Костянтин Балабанов, Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Гергопулу, проректор з науково-педагогічної роботи ПДТУ Олександр Чейлях, проректор Донецького юридичного інституту Денис Нестеров, начальник Управління патрульної поліції в Донецькій області Михайло Вершинін, директор НВК «Ліцей-школа № 48» Лілія Борисенко, керівник Територіального медичного об’єднання МВС України по Донецькій області Марина Сіверська. Серед почесних гостей заходу були також радник голови Донецької облдержадміністрації Дмитро Ляшов і секретар Маріупольської міської ради Степан Махсма.

У презентаційному відеоролику Марія Велько розповіла, що, окрім навчання, з дитинства займалася музикою і танцями, а вступивши до МДУ, знайшла себе й у громадській діяльності. Марія входить до складу Молодіжної громадської організації «Ліга політологів-міжнародників «Дипкорпус»» і разом зі студентами спеціальності «Міжнародні відносини» неодноразового брала участь в організації Днів Європі у Маріуполі та інших не менш цікавих проектів. На творчому етапі дівчина продемонструвала свої хореографічні здібності, виконавши український танок у супроводі учасниць народного ансамблю «Промінь» під керівництвом Юлії Мезікової

Інші конкурсантки вражали журі патріотичною піснею про мир, східним та бурлескним танцями, літературно-музичною композицією на тему людяності і взаємоповаги. Особливу увагу глядачів привернуло виконання пісні мовою жестів, яке продемонстрували співробітники патрульної поліції - учасники проекту «Ластівка», націленого на налагодження взаємодії з людьми з порушенням слуху. 

Кмітливість і щирі емоції учасниці проявили на третьому етапі, відповідаючи на питання ведучого. Вони розповіли, яке бажання загадували, коли востаннє бачили падаючу зірку, як би вони описали інопланетянам землю та її жителів, які три речі взяли б із собою на безлюдний острів, який закон видали б, якби мали таку можливість.

Підбиваючи підсумки, члени журі тепло привітали всіх жінок із 8 Березня та зазначили, що святкове дійство, яке відбувалося на сцені ПК «Молодіжний», дійсно можна назвати феєрією краси. Приємно і те, що учасниці показали не лише свої професійні і творчі здібності, а й велику любов до рідної землі, тож судді зізналися, що розподіл номінацій проходив досить складно.

За підсумками конкурсу студентка МДУ Марія Велько здобула перемогу у номінації «Міс Елегантність». Також були визначені володарки титулів «Міс Жіночність», «Міс Грація», «Міс Чарівність», «Міс Артистичність», «Міс Посмішка» та «Міс Гармонія». Усі учасниці отримали корони, квіти, дипломи та подарунки від численних партнерів конкурсу.

Читайте також: У МДУ жінок привітали з 8 Березня

Переглядів: 416 | Додав: Прес-центр