Головна » 2017 » Травень » 11 » До Дня пам’яті та примирення студенти МДУ провели екскурсію містом англійською мовою
16:05
До Дня пам’яті та примирення студенти МДУ провели екскурсію містом англійською мовою

У рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні кафедра теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету провела інтерактивний урок з практики для студентів-третьокурсників. 

В. о. завідувача кафедри Марія Смирнова організувала похід до Маріупольського краєзнавчого музею, де студенти спеціальності «Переклад (англійська)» познайомилися з експозицією «Край у роки Другої світової війни». 

Співробітник музею розповіла відвідувачам про окупацію Маріуполя фашистськими військами, звільнення міста, мужність та бойові подвиги захисників України. У свою чергу студенти здійснили послідовний переклад на англійську мову виступу екскурсовода, продемонструвавши високі знання перекладацьких трансформацій та навички описового перекладу оказіоналізмів. 
 

Після цього для молоді організовали тематичну екскурсію містом, протягом якої вони спробували себе у якості гідів-перекладачів. Методом жеребкування студенти обрали одну з пам’яток нашого міста, розповідь про яку вони мали перекласти групі слухачів. 

Студенти перекладали загальну інформацію про наше місто, а також про вулицю Георгієвську та відомі пам’ятки міста: Водонапірну вежу, Драматичний театр, Олександрівську гімназію, стару Синагогу тощо. Разом з тим майбутні перекладачі дізналися, яка доля спіткала ці об’єкти у роки Другої світової війни. 

Читайте також: На сцені МДУ очікується прем'єра постановки Ігоря Стравінського «Історія солдата» (фотозвіт)

Переглядів: 343 | Додав: Прес-центр