Головна » 2016 » Грудень » 6 » До Дня Збройних сил України студенти МДУ переглянули фільм «Ті, хто зупинив війну»
16:44
До Дня Збройних сил України студенти МДУ переглянули фільм «Ті, хто зупинив війну»

6 грудня студенти історичного факультету Маріупольського державного університету переглянули й обговорили документальний фільм «Ті, хто зупинив війну. "Кіборги" про значення оборони Донецького аеропорту». Перегляд кінострічки організувала кафедра історичних дисицплін МДУ до Дня Збройних сил України.

На початку заходу до студентів звернулися завідувач кафедри, доктор історичних наук Володимир Романцов і кандидат історичних наук, доцент Вадим Коробка, які підкреслили велику роль Збройних сил України у протистоянні держави зовнішньому агресору. Також науковці відзначили необхідність подолання історичних міфів, які заважають об'єктивно оцінювати сучасну ситуації у країні.

Фільм дуже яскраво проілюстрував відсутність розмежування між україномовним та російськомовним населенням України та зобразив «кіборгів» не лише як героїчних захисників рідної землі, а і як людей з високим рівнем громадянської відповідальності, які чітко усвідомлюють свій громадянський обов'язок і готові боронити державні інтереси навіть поза межами зони бойових дій.

Читайте також: У МДУ провели низку заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів

Переглядів: 284 | Додав: Прес-центр