Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Подорожуюча виставка «Формула безпеки. Україна – НАТО» залишиться у МДУ
16:08
Подорожуюча виставка «Формула безпеки. Україна – НАТО» залишиться у МДУ

25 жовтня у Маріупольському державному університеті відкрилася виставка «Формула безпеки. Україна – НАТО», присвячена 20-й річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору.

Проект реалізує Міністерство інформаційної політики України спільно із Центром інформації та документації НАТО в Україні.

Більше року виставка подорожувала різними містами України. Побувала у Києві, Сумах, Чернігові, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі та інших містах. Сьогодні вона зупинилася у Маріуполі, де на постійній основі працюватиме на базі МДУ.


На відкриття виставки до університету прибули заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін і заступник директора Центра інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте. Вони зауважили, що цей проект має на меті не переконати українців у тому, що НАТО – це єдиний вірний курс для України, а надати об’єктивну інформацію щодо діяльності альянсу, спонукаючи громадян, зокрема студентську молодь, до розвитку критичного мислення.


Ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов нагадав, що університет не вперше проводить інформаційно-комунікативні заходи на тему євроатлантичної безпеки, і подякував організаторам виставки за те, що вона лишається в університеті.


Першими виставку побачили студенти і викладачі МДУ. Експозиція висвітлює питання співробітництва України і НАТО у різних сферах, історію НАТО як організації, факти підтримки українських бійців з боку НАТО. Окремі стенди присвячені Програмі НАТО «Наука заради миру і безпеки» та розвінчанню міфів про Організацію Північноатлантичного договору. Також відвідувачі ознайомилися із вмістом аптечки, зібраної відповідно до стандартів НАТО.


Після офіційного відкриття виставки заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зустрівся зі студентами МДУ й обговорив з ними тему гібридної війни з Росією і способи протидії інформаційним загрозам.


Читайте також: За участі Посла США на базі МДУ відкрили Маріупольський центр «Вікно в Америку»

Переглядів: 160 | Додав: Прес-центр