Головна » 2016 » Грудень » 12 » До Міжнародного дня інвалідів у МДУ пройшов майстер-клас «Переможець в кожному»
15:55
До Міжнародного дня інвалідів у МДУ пройшов майстер-клас «Переможець в кожному»

9 грудня у Маріупольському державному університеті пройшов майстер-клас для студентів «Переможець в кожному», ініціатором якого виступив випускник спеціальності «Менеджмент» МДУ, Чемпіон світу, п'ятиразовий призер Паралімпійських ігор з плавання Данило Чуфаров. Разом з ним розповіддю про свій шлях до досягнень у житті і спорті поділилася випускниця спеціальності «Правознавство» МДУ, Чемпіонка світу з карате на візку Олена Молоданова, яка займається активною громадською діяльністю, відстоюючи інтереси людей з інвалідністю.

 

Ті, хто вже став переможцем не тільки в спорті, але і в звичайному житті, на власному прикладі показали студентам, як реалізувати себе в професії і навчитися мистецтву жити з оптимізмом. Організатори майстер-класу поділилися дивовижними історіями і практичними порадами, як гідно боротися з проблемами особливо у сучасному непростому житті.

Учасників майстер-класу привітав ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов. Він подякував випускників університету, який є гідним прикладом для молодого покоління, за проявлену ініціативу та активну благодійну діяльність. Також ректор відзначив необхідність проведення подібних заходів, завдяки яким молодь дізнається більше про правила поведінки з людьми з інвалідністю. Таким чином, у ході бесіди, яка проходила в теплій дружній атмосфері, була досягнута домовленість про проведення циклу тренінгів для студентів по даній темі.

В ході зустрічі допомогою скайп-з'єднання на зв'язок зі студентами вийшов випускник спеціальності «Міжнародна економіка» МДУ, Чемпіон світу, Чемпіон Паралімпійських ігор з плавання Олександр Комаров. Крім того, професійною грою на скрипці присутніх порадувала ще одна гостя – багаторазова переможниця музичних конкурсів і фестивалів всеукраїнського та міжнародного рівнів Марина Архипова, яка виконала життєстверджуюче танго.

Захід було приурочено до Міжнародного дня інвалідів. Співорганізаторами виступили студентська рада МДУ і Спілка вірмен України.

Читайте також: Доцент МДУ Євген Годованик розповів ліцеїстам про сучасний зміст прав людини

 

Переглядів: 365 | Додав: Прес-центр