Головна » 2017 » Листопад » 14 » До Міжнародного дня людей з інвалідністю у МДУ відбувся круглий стіл на тему «Бібліотека за рівні можливості»
14:57
До Міжнародного дня людей з інвалідністю у МДУ відбувся круглий стіл на тему «Бібліотека за рівні можливості»

14 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університета відбувся круглий стіл на тему «Бібліотека за рівні можливості».

Захід був організований кафедрою культурології та інформаційної діяльності МДУ та комунальною установою «Центральна бібліотечна система для дорослих ім. В. Г. Короленка» та присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Мета круглого столу – розкриття ролі сучасної бібліотеки як центру доступності знання, що дає можливість нагадати суспільству та громаді про проблеми людей з обмеженими можливостями,а головне – забезпечити для них постійний соціальний захист і підтримку на рівні з усіма іншими членами суспільства.

В роботі круглого столу взяли участь координатор проектів для людей з вадами зору в Україні Fundacja Ari Aria Малгожата Зубер, директор ЦБС ім. В. Г. Короленка Вікторія Лісогор, професорсько-викладацький склад кафедри культурології та інформаційної діяльності та студенти спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Документознавство та інформаційна діяльність», «Культурологія». 

Дискусія під час проведення круглого столу сприяла активізації діяльності, спрямованої на впровадження принципів рівних можливостей доступу до інформаційних ресурсів для кожного читача. Особлива увага була відведена питанням задоволення інформаційних та читацьких потреб людей із обмеженими можливостями доступу до бібліотечних ресурсів.

Читайте також: У МДУ пройшов тренінг на тему: «Індивідуальні сценарії Євроінтеграції»

Переглядів: 299 | Додав: Прес-центр