Головна » 2017 » Лютий » 6 » До уваги абітурієнтів 2017! Відкрита реєстрація для участі у ЗНО
17:58
До уваги абітурієнтів 2017! Відкрита реєстрація для участі у ЗНО

Сьогодні, за даними сайту Міністерства освіти і науки України 6 лютого о 10:00 стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 17 березня.
Щоб взяти участь у ЗНО, необхідно сформувати та подати комплект реєстраційних документів:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по-батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на сайті Українського центру оцінювання якості освіти або звернувшись до пункту реєстрації, перелік яких можна переглянути за цим посиланням.

Під час заповнення реєстраційної картки необхідно звернути увагу на розділ щодо вибору навчальних предметів для проходження ЗНО. Цього року для випускників 2017 першим обов’язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет потрібно обрати з-поміж математики та історії. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія. Крім того, можна скласти в формі ЗНО ще один, четвертий предмет, який не є обов’язковим. Випускники минулих років неодмінно мають складати ЗНО лише з української мови та літератури. Інші три предмети – на їхній вибір.

Читайте також: Роз’яснення щодо нового порядку нарахування соціальних стипендій

Переглядів: 799 | Додав: Прес-центр