Головна » 2018 » Липень » 13 » До уваги абітурієнтів! МДУ отримав понад 200 бюджетних місць на підготовку бакалаврів
16:29
До уваги абітурієнтів! МДУ отримав понад 200 бюджетних місць на підготовку бакалаврів

11 липня відбулося засідання Конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України з відбору виконавців держзамовлення, на якому був затверджений розподіл бюджетних місць на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів.

Маріупольський державний університет отримав 234 бюджетних місця на підготовку бакалаврів: 217 на денну форму навчання і 17 – на заочну.

 

Найбільшу кількість місць держзамовлення отримали спеціальності «Дошкільна освіта» (17 – денна форма навчання і 8 – заочна), «Початкова освіта» (15 – денна форма, 5 – заочна) та «Екологія» (15 – денна форма).

 

Достатньо бюджетних місць на спеціальностях «Середня освіта. Українська мова» і «Психологія. Практична психологія» – по 10 на денній формі і по 2 – на заочній.

 

Приємно відзначити, що 10 бюджетних місць виділено на спеціальність «Право», яка є однією з найпопулярніших серед абітурієнтів.

 

Розподіл бюджетних місць (ОС «Бакалавр») (Увага! 16 липня кількість місць для прийому за квотою буде оновлена)

 

Обсяг місць держзамовлення на підготовку магістрів очікується найближчим часом. Нагадуємо, що МДУ має достатній ліцензований обсяг місць, щоб прийняти на навчання всіх охочих.

 

Додаток до протоколу № 1 засідання Конкурсної комісії

 

Читайте також: До уваги вступників, які не можуть зареєструвати електронний кабінет!

Переглядів: 1299 | Додав: Прес-центр