Головна » 2020 » Лютий » 3 » ВСТУП - 2020: стартувала реєстрація для участі у ЗНО
10:57
ВСТУП - 2020: стартувала реєстрація для участі у ЗНО

Третього лютого розпочалася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 24 березня. Абітурієнт 2020 року може скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з 11 можливих.

Із переліком предметів у сертифікаті ЗНО та вступних випробувань у 2020 році для вступу до Маріупольського державного університету можна ознайомитися за посиланням.


Для участі у ЗНО необхідно:


Процедура реєстрації та пакет документів залежить від того, чи проходитиме особа ДПА у формі ЗНО. ДПА/ЗНО складає той, хто здобуває у 2020 році повну загальну середню освіту та планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврський рівень. Тільки ЗНО складає особа, яка є випускником минулих років і планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврський рівень.


Процедура реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО
Процедура реєстрації осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО


Після відправлення документів для реєстрації до регіонального центру є можливість перевірити на якому етапі опрацювання вони знаходяться за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів». Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу. Обробка реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.


Підтвердженням факту реєстрації є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, який абітурієнт отримає  разом з реєстраційним повідомленням учасника.


Деталі за посиланням.


За матеріалами сайту УЦОЯО


Читайте також: ВСТУП - 2020: затверджені Правила прийому до МДУ


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ

 

 

Переглядів: 241 | Додав: Press2