Головна » 2018 » Вересень » 11 » До уваги студентів! Збільшена кількість стипендіатів
14:42
До уваги студентів! Збільшена кількість стипендіатів

11 вересня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому вирішувалися актуальні питання стипендіального забезпечення студентів вишу.

29 серпня на засіданні Вченої ради МДУ загальний ліміт студентів бюджетної форми навчання, які отримуватимуть академічну стипендію за підсумками II семестру 2017-2018 навчального року, був збільшений до 45% і склав 282 особи. Сьогодні на основі цього рішення стипендіальна комісія затвердила оновлені реєстри студентів, які отримуватимуть ординарну академічну стипендію.


Наступним питанням порядку денного було визначення підстав для призначення стипендії за особливі успіхи у навчанні: наявність 90 і вище балів у рейтингу навчальних досягнень студентів (раніше враховувався цей показник у загальному рейтингу).


За рішенням стипендіальної комісії «підвищену» стипендію отримуватиме 181 студент МДУ. Найбільший відсоток відмінників – 78% – на економіко-правовому факультеті і факультеті філології та масових комунікацій.


Також на засіданні було визначено реєстр першокурсників, які отримуватимуть мінімальну академічну стипендію на підставі конкурсного балу, здобутого під час вступу до МДУ. Отже, академічну стипендію отримуватимуть 110 студентів-першокурсників і 58 магістрантів першого року навчання. 


Оновлені реєстри стипендіатів будуть оприлюднені на сайті впродовж трьох днів.


На призначення соціальної стипендії на сьогоднішній день додатково претендують 13 студентів, які належать до категорій внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, визнаних учасниками бойових дій, та їх дітей, осіб з інвалідністю. 


Для своєчасного нарахування соціальних стипендій слід подати заяву і необхідні документи (у двох екземплярах) у деканат по роботі зі студентами, розташований за адресою: пр. Будівельників, 129 (корпус № 2, історичний факультет), каб. 206. 


Увага! Якщо документи надійдуть після 22 вересня, у жовтні соціальна стипендія нарахована не буде, студенти почнуть отримувати її у листопаді.


Читайте також: До уваги студентів! Оголошення щодо нарахування соціальних стипендій

Переглядів: 976 | Додав: Прес-центр