Головна » 2018 » Липень » 6 » До уваги вступників, які не можуть зареєструвати електронний кабінет!
11:10
До уваги вступників, які не можуть зареєструвати електронний кабінет!

На сайті МОН оновлено інструкцію щодо роботи з електронним кабінетом вступника. До неї додано інформацію про помилки, які можуть виникати у вступника під час реєстрації електронного кабінету.

Однією з найпоширеніших помилок вступників є неправильне зазначення адреси електронної пошти під час реєстрації. Через це вступники не отримують лист для активації кабінету на свою скриньку.

У такому випадку необхідно зареєструватися повторно на правильну адресу, але не раніше ніж через 24 години після попередньої спроби. За цей час першу спробу реєстрації з неправильною поштою буде анульовано і вступник зможе зареєструватися знову.


Також розповсюджена проблема – вступник кілька разів зазначає неправильний пароль під час входу в кабінет і система блокує його на три години. У такому разі в МОН радять одразу не вгадувати пароль, а скористатися сервісом «Забули пароль?» для його швидкого відновлення.


Нагадуємо, що створення електронних кабінетів триватиме до 25 липня (18:00), а подання заяв – до 26 липня (18:00).  Відповіді на найпоширеніші запитання щодо вступної кампанії 2018 розміщені за посиланням.


За матеріалами МОН України


Читайте також: До уваги абітурієнтів 2018: почалася реєстрація електронних кабінетів

Переглядів: 481 | Додав: Press