Головна » 2020 » Червень » 2 » З 9 червня по 23 жовтня на базі МДУ працюватиме освітній центр «Крим-Україна»
18:08
З 9 червня по 23 жовтня на базі МДУ працюватиме освітній центр «Крим-Україна»

9 червня на базі Маріупольського державного університету розпочне роботу освітній центр «Крим-Україна». Центр допомагатиме абітурієнтам, які проживать на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, вступати за спрощеною процедурою.

Також в університеті працюватиме освітній центр «Донбас-Україна» для абітурієнтів, які проживають на лінії зіткнення і на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. 


До 23 жовтня вступники зможуть пройти річне оцінювання і державну підсумкову атестацію для отримання атестату через освітні центри та подати документи для здобуття вищої освіти на конкурсній основі за результатами вступних випробувань.


Послугами центрів «Крим-Україна» і «Донбас-Україна» зможуть скористатися:

  • абітурієнти, які мають український атестат і відповідні сертифікати ЗНО (2017, 2018, 2019 і 2020 років). Такі вступники мають право вступати не лише на загальних підставах, але й за спрощеною процедурою з можливістю скласти вступні іспити на базі університету. 
  • абітурієнти, які мають український атестат, але не складали ЗНО. У такому разі вступ відбувається за вступними випробуваннями, які зазначені у правилах прийому закладу освіти.
  • абітурієнти, які не мають українського атестату і не складали ЗНО. Такі вступники проходять державну підсумкову атестацію за спрощеною процедурою на базі центрів МДУ та отримують відповідну довідку у Маріупольській загальноосвітній школі №52. У довідці за всіма предметами, що є в переліку, вказується «атестовано», а за державну підсумкову атестацію виставляються дві оцінки – з предметів «Українська мова та література» і «Історія України». Середній бал атестату розраховується як середнє арифметичне цих двох оцінок.


Звертаємо увагу! Вступ можливий лише через один освітній центр і на місця державного замовлення у рамках встановлених квот. 


Чекаємо на Вас в освітніх центрах «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» на базі МДУ!


Графік роботи:
Понеділок – п’ятниця: з 9:00 до 16:30
Субота: з 9:00 до 13:00
Неділя – вихідний

 

Контакти:
Адреса: м. Маріуполь, пр. Будівельників, 129а, 1 поверх, каб. 112
Тел.: (0629) 58-70-52, (050) 828-03-03
E-mail: enrollment@mdu.in.ua
Сторінка центрів у Facebook

 

Читайте такожВСТУП - 2020: оновлені терміни вступної кампанії


Підпишіться на телеграм-канал МДУ про вступ і першими дізнавайтеся актуальні новини про вступну кампанію
 

 

Переглядів: 332 | Додав: Press