Головна » 2020 » Грудень » 31 » «Добро – це не наука, це дія»: про найважливіші моменти роботи благодійного проєкту Студради МДУ
11:00
«Добро – це не наука, це дія»: про найважливіші моменти роботи благодійного проєкту Студради МДУ

У 2020 році усі сфери людського життя зазнали змін через впровадження жорстких карантинних заходів. Не стала винятком і сфера благодійності – для неї пандемія виявилася справжнім викликом.

У цей непростий час більшість людей потребують допомоги: діти, літні люди, малозабезпечені сім‘ї. Саме тому діяльність благодійного проєкту «З теплом в серці» Студентської ради Маріупольського державного університету спрямована на їх підтримку та допомогу.  

 

За цей рік волонтерський штаб комісії виріс із 33 до 54 активістів. Загалом реалізовано близько 20 заходів на рівні міста та налагоджена співпраця із благодійною організацією «Парафіальний благодійний фонд «Карітас Маіруполь», громадською організацією «Повір у себе», Українською академією лідерства, Українською волонтерською службою, Маріупольським міським центром зайнятості, Всеукраїнською громадською організацією «Фундація регіональних ініціатив», благодійною організацією «Львівська освітня фундація», ініціативною групою «Схід сортує», Маріупольською загальноосвітньою школою-інтернатом №2 та дитячим реабілітаційним центром «Республіка Пілігрим».


Впродовж літа благодійна комісія Маріупольського університету в партнерстві з громадською організацією «Культурно-освітня платформа «Сенс» реалізовувала проєкт «Старість в радість». Восени студенти вишу взяли участь у благодійному заході «Територія добра», в рамках якого надали допомогу у прибиранні скверу «Надія». Організатори акції висловили подяку адміністрації та студентам університету за систематичну підтримку волонтерських ініціатив на рівні міста. 


Також студенти МДУ долучилися до програми «Агенти Волонтерства» від Української Волонтерської Служби. Участь у програмі допоможе розширювати партнерські зв’язки з громадськими об’єднаннями України та розвивати молодіжний волонтерський рух у Маріуполі.
 

Напередодні зимових свят учасники благодійного проєкту «З теплом в серці» провели акцію до Дня Святого Миколая та закупили для вихованців Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату №2 солодощі, фрукти, канцелярію, іграшки та одяг. Також активісти МДУ організували щорічну акцію «Ялинка бажань». 25 грудня студенти передали подарунки вихованцям дитячого реабілітаційного центру «Республіка Пілігрим».

 

Для того, щоб змінити світ, треба починати з себе. На мою думку, якщо людина у своєму житті знаходить час на маленькі добрі справі – це свідчить про її небайдужість до оточення та справжню людяність. Найголовніша мотивація волонтерства і благодійності – побачити, що це змінює людські життя у позитивну сторону. Вдячні щирі очі та посмішка – ось найкраща нагорода за наші справи!

– членкиня благодійного проєкту  «З теплом в серці»
Ле Хонг Чау Лонг.

 

Візит до дитячого реабілітаційного центру «Республіка Пілігрим», січень 2020

Проєкт «Старість в радість», жовтень 2020

Акція «Ялинка бажань», грудень 2020

 

Читайте такожПрацевлаштування з досвідом і без: Студентська рада МДУ провела форум з нетворкінгу

Переглядів: 166 | Додав: Прес-центр