Головна » 2017 » Грудень » 18 » Доцент кафедри грецької філології та перекладу МДУ Наталя Воєвутко взяла участь у тренінгу з питань створення освітнього контенту
14:38
Доцент кафедри грецької філології та перекладу МДУ Наталя Воєвутко взяла участь у тренінгу з питань створення освітнього контенту

З 15 по 17 грудня у м. Харків відбувся «Тренінг з питань створення недискримінаційного освітнього контенту». У заході взяли участь автори підручників, видавці та доцент кафедри грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету Наталя Воєвутко.

Організаторами тренінгу виступили державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», громадська організація «ЕдКемп Україна» та Гендерний інформаційно-аналітичний центр «Крона».

У ході заходу учасниками були розглянуті такі питання як антидискримінаційна експертиза підручників у руслі державної політики, візуальні комунікації в навчальних матеріалах, їхній вплив на формування особистості та сучасні міжнародні стандарти, а також питання різновидів дискримінації та мови, вільної від неї.

Метою тренінгу є виконання вимог щодо усунення з освітнього контенту, зокрема, підручників, випадків прямої чи прихованої дискримінації за всіма захищеними ознаками – віком, інвалідністю, статтю, національністю та ін. відповідно до Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

Читайте також: На кафедрі соціальних комунікацій МДУ відбувся круглий стіл на тему прав людини

Переглядів: 249 | Додав: Press